Jūsų krepšelis 0

Augalinė mityba. Kaip maitintis žaliai Lietuvoje - Kotryna Cikanauskienė

Knyga dalyvauja akcijoje

Augalinė mityba. Kaip maitintis žaliai Lietuvoje

Kotryna Cikanauskienė

Kaina: 6,79

Išparduota

160 p., minkštas virš.
21,4x14,6x1,3 cm
Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2014
ISBN 9786094036996
Prekės kodas 9786094036996

Blaivus protas – itin vertinama savybė. Tačiau kalbėdami apie mitybą kažin ar klausiame savęs, ar protingai renkamės maistą. Dažnai svarbesni tampa kiti kriterijai – skonis, produkto išvaizda, mūsų pačių įpročiai ar kaina.


Protingas valgymas – tai mitybos sistema, pritaikyta valgytojo fiziologiniams poreikiams, psichologinėms savybėms ir ekonominėms galimybėms. Tai tikrai sveikatinanti mityba be kenksmingų produktų ir jų derinių. Minėdama psichologines savybes pirmiausia turiu galvoje pripratimą prie tam tikrų žalingų produktų ir sąmoningą tokios priklausomybės atsikratymą. Nepaisant esamos finansinės padėties žmogus turi galėti įpirkti tokį maistą. Taigi protingas valgymas – mus sveikatinantis ir praktiškai kasdien taikomas mitybos būdas.


Šia knyga noriu supažindinti skaitytojus su esminiais tokios mitybos principais ir paskatinti sąmoningai apsvarstyti bent kai kuriuos, regis, savaime suprantamus dalykus. Mano ir daugybės kitų žmonių patirtis rodo, kad neretai tai tiesiog mūsų kultūros įskiepyti įpročiai, kurie labiau trukdo ir apsunkina nei padeda siekti savų tikslų. Kas įprasta, nebūtinai naudinga, todėl visada verta gebėti atverti protą naujoms, neįprastoms mintims ir praktikoms.


Skaitydami knygą sužinosite:


Kokia yra ir ląsteliniu požiūriu sveikiausia ir racionaliausia mitybos sistema.
Kaip gali pakenkti gyvūninės kilmės produktai.
Ar tikrai valgome jogurtus su gerosiomis bakterijomis.
Kaip gali pakenkti gyvulių organizme esantys hormonai.
Maitinkitės protingai, jei ne dėl didelių užmojų, tai dėl to savo sveikatos ir piniginės. Pastaroji papilnės, o pasitaisius sveikatai nebereikės pirkti daugumos vaistų, papildų ir vitaminų, įvairių tepalų, kremų, be to, tikėtina, kad rečiau lankysitės pas gydytojus – taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko malonesniems užsiėmimams.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: