Draugaukime
 
 
Perkamiausiųjų dešimtukas
Paskutinė kadencija
1.
Valdas Adamkus
Kiek trunka sekundė
2.
Jonas Grigas
Kaip pažinti save
3.
Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins
Silva Rerum
4.
Kristina Sabaliauskaitė
Šešios progos numirti
5.
Algimantas Čekuolis
Alefas
7.
Paulo Coelho
Ieškau tikro lietuvio
9.
Filomena Taunytė
Ilgo gyvenimo paslaptys
10.
Juozas Vasiliauskas, Danguolė Vasiliauskienė, Audrius Vasiliauskas

 

Nugalėtojas lieka vienas

Nugalėtojas lieka vienas
Paulo Coelho
Nugalėtojas lieka vienas
Vaga
38,50 Lt
Pegaso lojalumo kortelė
Su kortele:
11,50 Lt

Paulo Coelho – vienas skaitomiausių pasaulio rašytojų. Jo romanai pelnė didžiulį populiarumą, o „Alchemikas“, „Veronika ryžtasi mirti“ ir „Vienuolika minučių“ tapo pasaulyje vienomis paklausiausių knygų, išverstų į daugiau kaip 70 kalbų.
Romane „Nugalėtojas lieka vienas“ Paulo Coelho grįžta prie pagrindinių romanų „Vienuolika minučių“ ir „Zahiras“ temų. Kūrinys pulsuoja intriguojančia nežinomybe ir tarsi veidrodis atspindi mūsų pasaulį, kur prabanga ir sėkmė neleidžia išgirsti širdies šnabždesio.
Romane Paulo Coelho pasakoja apie Kanų kino festivalį – šventę, kur susirenka prabanga žėrinčio mados ir kino pasaulio įžymybės. Pinigai, valdžia ir šlovė – tai brangiausios vertybės, dėl kurių jie yra pasirengę sumokėti bet kokią kainą.
Šioje tuštybių mugėje susitinka rusų milijonierius Igoris, Rytų mados karalius Hamidas, pagrindinio vaidmens siekianti amerikiečių aktorė Gabriela, ambicingas detektyvas Savua, trokštantis išnarplioti sudėtingiausią savo gyvenimo bylą, ir Jasminė, balansuojanti ant sėkmingos modelio karjeros pražūties lyno.
Paklaustas, ar pats yra nugalėtojas, kuris lieka vienas, Paulo Coelho teigia: „Žmonės mano, kad laimėtojai yra žmonės, kuriuos visi mėgsta. Vis dėlto, kopiant į šlovės olimpą, atsiveria  ir kita lyderystės pusė – pradedi justi aplinkinių pavydą ir kartėlį. Štai čia ir atsiranda vienatvės pojūtis. Aš esu vienas tik tada, kai priimu sprendimus, bet fizine ir emocine prasme niekada nebūnu vienas. Tai, ar nugalėtojas lieka vienas ar ne, priklauso tik nuo gyvenimo kelio, kurį jis pasirinko.“

„Negailestingas žvilgsnis į prabangos ir  išrinktųjų pasaulį... Romane ieškoma ir pavojingo žudiko, ir tikrųjų dvasinių vertybių.“

Publishers Weekly

„Pribloškiantis kino ir madų pasaulio atspindys, kur dirbtinis žvilgesys ir ambicijos paralyžiuoja bet kokias tikras vertybes.“

L’Hebdo

Knygynų tinklas Pegasas