3 kl. Teksto suvokimo užduotys

2,89 €
Loading

Leidinį sudaro 20 testų, parengtų remiantis Bendrosiomis programomis ir išsilavinimo standartais. Testai yra įvairūs, jų turinys turėtų sudominti tiek berniukus, tiek mergaites.

Knygoje pateikiamais testais galėtų būti siekiama patikrinti, kaip mokiniai geba rasti tekste informaciją, jį skaityti, ir analizuoti, interpretuoti bei vertinti, kurti rišlų tekstą, daryti išvadas ir kt. Daug dėmesio skiriama ne tik teksto suvokimui, bet ir planavimui, klausimų kėlimui, reikiamos informacijos rinkimui bei jos pritaikymui, taip pat svarbiausių kūrinio idėjų suvokimui.

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad, atlikdami teksto suvokimo užduotis, mokiniai turi gebėti pateiktą tekstą ne tik perskaityti, bet ir, atsakydami į klausimus ar atlikdami kitas užduotis, ne kartą grįžti prie jo. Dėl to siūloma teksto suvokimo užduotis atlikti per vieną pamoką, o kūrybines - per kitą. kad užduotis būtų lengviau analizuoti, pateikiamos testų vertinimo instrukcijos, iš kurių turėtų paaiškėti, ką, kaip ir už ką reikia vertinti, kiek taškų mokinys gali surinkti atlikęs teksto suvokimo ir kūrybines užduotis.

Tikimasi, kad testai padės atskleisti mokinių skaitymo ir rašymo pasiekimus, kryptingai formuoti tolimesnį lietuvių kalbos ugdymo ir ugdymosi procesą.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9955512849
EAN kodas 9789955512844
SKU 000000000002129586
Puslapių skaičius 127
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 27,7x19,3x0,6
Leidykla Gimtasis žodis
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą