735 aktoriaus psichofizinės treniruotės

13,29 €
Loading
Ši knyga skirta studijuojantiems vaidybą, režisūrą, šokį ir choreografiją, o taip pat mokytojams, mokiniams, treneriams, vadovams ir kitų profesijų žmonėms, kurie domisi aktoriniu meistriškumu.  
 
Šiuo metu yra parašyta daug knygų, koks turi būti profesionalus aktorius, šokėjas, mokytojas, dėstytojas, treneris. Bet, deja, trūksta literatūros, kaip tapti profesionaliu aktoriumi, šokėju ir t. t. Stinga knygų, kurios pateiktų pagrįstų metodikų, priemonių, pratimų, kuriais  būtų galima lavinti aktoriaus, šokėjo, mokytojo psichofizines savybes. Kryptingai lavinti aktoriaus, šokėjo psichofizines savybes, naudojantis šioje knygoje pateiktais pratimais ir metodais, labai patogu ir tikslinga.  
 
Aktoriaus, šokėjo, mokytojo rengimas yra daugiaplanis ir sudėtingas procesas, todėl, rengdamas šią knygą, išskyriau vieną aspektą, t.y., psichofizinį jo pasirengimą, kuris sudaro pagrindą lavinti kitas profesines kompetencijas. Manau, kad išsamus psichofizinių metodikų ir pratimų pateikimas padės geriau bei tikslingiau juos pritaikyti praktinėje veikloje. 
Knygą sudaro 6 skyriai ir 17 poskyrių, įvadas ir literatūros sąrašas. Pirmajame skyriuje aptariami teoriniai aktoriaus kūrybos proceso aspektai. Antroji dalis skirta raumenų atpalaidavimo metodikoms. Trečiojoje analizuojama, kaip reikia veikti įsivaizduojamoje sceninėje aplinkoje. Ketvirtojoje dalyje rašoma, kaip vaizduotė gali padėti  kurti vaidmenį, personažą, asmeninį įvaizdį. Penktojoje dalyje aptarimas, kokių pratimų imtis, kad būtų galima lavinti sceninio dėmesio savybes. Šeštojoje dalyje aptariama, kaip  scenoje elgtis logiškai, autentiškai ir nuosekliai.
 
Ši knyga parengta remiantis M. Kipniso, M. Carslon, F. Editon, J. Howl, P. Auslander P. Allain, J. Varvie L. Navickojos, S. Gippiaus, L. Gračiovos, L. Lvovo, V. Šichmatovo ir kitų tekstais,  taip pat savo asmenine patirtimi. 
 
Sąvokos ir apibūdinimai paryškinti. Norintys praplėsti ir pagilinti savo žinias, knygos pabaigoje ras literatūros sąrašą. 
 
Ši knyga yra pirmoji dalis iš dviejų, planuojamų parašyti, dalių apie aktoriaus psichofizinę treniruotę.  

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090208922
ISBN kodas 9786090208922
SKU 000000000002150128
Leidimo metai 2013-05-22
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 231
Spalvingumas Dvispalvis
Pav. originalo kalba 735 psychophysical actor training exercises
Formatas 22x15,5x1,2
Leidykla Technologija
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą