99 places of taste in the Baltics (papildytas leidimas)

22,99 €
Loading
Virtuvės mitų griovėjai“ pristato naują kelionių gidą Baltijos šalyse – „99 Places of Taste in the Baltics“, kuris yra tiek stilinga verslo dovana, tiek neatsiejamas individualių kelionių palydovas.
„Rengdami gidą patys aplankėme visas vietas mažiausiai tris kartus. Siekėme parodyti, kokie esame įdomūs ir skirtingi, todėl knygoje surinkti ne tik restoranai, bet ir kavinės bei barai. Džiaugiamės, kad vos išleidus knygą ja susidomėjo ir tarptautinės įmonės. Gidas tapo dovana, pristatančia Baltijos šalių gastronominį paveikslą ir kūrybiškumą, kai jau išdovanoti visi šokoladai, vynas ar skilandžiai“, - sako Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“ vadovas.
Pirmą kartą šis gidas anglų kalba išleistas 2016 metų rudenį, siekiant supažindinti pasaulį su Baltijos šalių virtuve. Jis Turizmo departamento apdovanojimuose tapo „Sėkmingiausia Lietuvos metų turizmo iniciatyva“. Papildytame gide parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos,  išsiskiriančios savo koncepcija, požiūriu į maistą, aptarnavimu, interjeru. Gido leidėjai nesiekė į vieną vietą surinkti prabangiausių restoranų, leidinyje pažymėti visų vietų kainų lygiai, suskirstyti į tris dalis.
„Norėjome, kad leidinyje atsidurtų pačios įdomiausios, savo išskirtinumo nebijančios vietos, Nerašėme restoranams balų – visos vietos išvardytos pagal abėcėlę, ne pagal reitingą. Dėl to, tarkime, geriausiu latvių restoranu vadinamas „Vincent’s“ atsidūrė savo šalies sąrašo gale“, - sako A. Ivanauskas.
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786099567280
ISBN kodas 9786099567280
SKU 000000000002176297
Leidimo metai 2018-04-19
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 248
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 15x21x2
Leidykla UAB VIRTUVĖS MITŲ GRIOVĖJAI
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą