Jūsų krepšelis 0

Kaip pirkti?

Jei esate registruotas www.pegasas.lt naudotojas:
1.    Spauskite mygtuką „Prisijungti“ puslapio viršuje, dešinėje, su pažymėta nedidele rodykle.
2.    Įveskite savo prisijungimo duomenis – el. pašto adresą arba PEGASAS kliento kortelės numerį ir slaptažodį.

Jei www.pegasas.lt parduotuvėje registruojatės pirmą kartą ir TURITE KNYGYNŲ TINKLO „PEGASAS“ KLIENTO KORTELĘ:
1.    Spauskite mygtuką „Prisijungti“ puslapio viršuje, dešinėje, su pažymėta nedidele rodykle.
2.    „Naujo nario“ registracijos formoje pažymėkite varnelę prie teiginio „Turiu PEGASAS kliento kortelę“.
3.    Atsiradusiuose laukuose Jums pakaks įvesti knygynų tinklo PEGASAS kliento kortelės numerį ir savo pavardę – mėginsime Jūsų ieškoti savo duomenų bazėje. Tačiau gali nutikti taip, kad dėl pasikeitusių ar tiesiog klaidingai į mūsų sistemą įvestų duomenų Jūsų nerasime duomenų bazėje. Nesijaudinkite, užpildykite likusius naujo nario registracijos laukus, o su pirmuoju užsakymu išsiųsime Jums naują PEGASO kliento kortelę! Vėliau registruojantis užteks nurodyti tik jos numerį / el. paštą ir slaptažodį.
 
Jei www.pegasas.lt parduotuvėje registruojatės pirmą kartą ir NETURITE KNYGYNŲ TINKLO „PEGASAS“ KLIENTO KORTELĖS:
1.    Spauskite mygtuką „Prisijungti“ puslapio viršuje, dešinėje, su pažymėta nedidele rodykle.
2.    „Naujo nario“ registracijos formoje užpildykite visus prašomus laukus ir spauskite mygtuką „Registruotis“. Su pirmuoju užsakymu Jums išsiųsime knygynų tinklo PEGASAS kliento kortelę! Vėliau registracijai užteks nurodyti tik jos numerį / el. paštą ir slaptažodį. Be to, ši kortelė galios ir visuose PEGASO knygynuose.

Kaip užsisakyti norimas prekes?
1.    Išsirinkite prekes naudodamiesi mūsų prekių katalogu (meniu puslapio viršuje ir kairėje), prekių paieška ar skaitytojų rekomendacijomis. Pasidomėkite perkamiausių knygų dešimtuku ir nepraleiskite pro akis asmeninių pasiūlymų skilties.
2.    Norimas prekes dėkite į krepšelį (spauskite mygtuką „Įdėti į krepšelį”) ir tęskite paiešką prekių kataloge. Baigę rinktis prekes paspauskite „Užsakyti prekes“.  Matysite suformuotą užsakymą ir galėsite redaguoti savo krepšelyje (spauskite krepšelio ikoną puslapio viršuje, dešinėje).
3.    Sekite užsakymo lango viršuje pavaizduotus prekių užsakymo žingsnius: įrašykite norimą užsisakyti kiekvienos prekės kiekį, pažymėkite prekių pristatymo būdą, nurodykite adresą, pasirinkite mokėjimo būdą ir patvirtinkite užsakymą.
Svarbu. Užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su apsipirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis, kurios yra pirkimo sutartis. Jas galite perskaityti čia.

Užsisakę prekes, savo el. paštu gausite Jūsų užsakymą patvirtinantį laišką.
Taip pat rekomenduojame perskaityti skiltis „Prekių pristatymas“ ir „Atsiskaitymo būdai“.