Jūsų krepšelis 0

MATEMATIKA. Vadovėlis gimnazijų II klasei. Pirmoji knyga - Janina Šulčienė, Rita Grigelienė, Valentinas Šaltenis, Milda Marija Vosylienė, Birutė Vasylienė, Alvyda Ambraškienė

Knyga dalyvauja akcijoje

MATEMATIKA. Vadovėlis gimnazijų II klasei. Pirmoji knyga

Janina Šulčienė, Rita Grigelienė, Valentinas Šaltenis, Milda Marija Vosylienė, Birutė Vasylienė, Alvyda Ambraškienė

Kaina: 13,29

Kuriame knygyne yra?

128 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
16,5x23,7x0,7 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
Sudarytojas: Milda Marija Vosylienė
ISBN 9785430054397
Prekės kodas 9785430054397

Matematikos vadovėlyje įgyvendinama naujausia matematikos ugdymo programa ir autorių idėjos: atskleisti naujų temų loginį tarpusavio ryšį ir ryšį su anksčiau nagrinėta medžiaga bei praktiniu žinių taikymu; pateikti mokiniams suprantamus teiginių įrodymus; iliustruoti teoriją pavyzdžiais, susijusiais su kitais mokomaisiais dalykais ir kasdieniu gyvenimu; sudominti mokinius, kad jie siektų detaliau nagrinėti matematikos faktus, praktiškai taikytų matematikos žinias rengdami projektus (darbų tematika ir literatūra pateikiama vadovėlyje).

Šiame vadovėlyje kiekvienas skyrius baigiamas trumpa teorijos santrauka ir žinių pasitikrinimo užduotimis. Ypač naudingas mokiniams ir mokytojams bus „Kurso kartojimo“ skyrius. Jame pateikiama beveik visos pagrindinėje mokykloje nagrinėtos teorijos santrauka, ją iliustruojantys pavyzdžiai ir užduotys kursui kartoti. Matematikos vadovėlis II gimnazijos klasei kartu su kitomis komplekto knygomis yra puiki medžiaga gimnazistų matematiniam ugdymui.   

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji, 2-oji knyga), savarankiškos ir kontrolinės užduotys, uždavinynas, mokytojo knyga.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: