Jūsų krepšelis 0

Atrandu ir spalvinu Vilnių - Kamilė Bėkštaitė-Dirsienė, Arūnas Bėkšta, A. Bėkšta, K. Dirsienė

Atrandu ir spalvinu Vilnių

Kamilė Bėkštaitė-Dirsienė, Arūnas Bėkšta, A. Bėkšta, K. Dirsienė

Kaina: 7,79

Išparduota

80 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
29,7x21x0,7 cm
Leidykla: Gelmės, VšĮ, 2016
ISBN 9786098168464
Prekės kodas 9786098168464

Ši spalvinimo knygelė rengta iš meilės Vilniui. Piešiniuose pavaizduoti pastatai, gatvės atskleidžia Vilnių kaip daugiakultūrį miestą, kuriame gyveno įvairios tautos, savitai kūrusios Vilniaus veidą. Rinktasi ne tik svarbūs objektai, bet ir tokie, kuriuos būtų smagu spalvinti. Todėl čia nerasite baltos kaip gulbė Katedros.
Kiekvienas piešinys pateiktas du kartus, kad būtų galima pasirinkti porą spalvinimo variantų ar technikų, pvz., pieštukus, akvarelę ar pastelę. Kitoje lapo pusėje – trumpa informacija apie objektą lietuvių ir anglų kalbomis. Prie rašytinės informacijos pateikiami QR kodai, leidžiantys išsamiųjų technologijų naudotojams nuskenuoti kodus ir patenkti į tinklalapius, kuriuose ras daugiau informacijos apie spalvinamą objektą internete.
Spalvinti galima namuose arba vaikštant po Vilnių. Taip bus geriau susipažinta su mūsų sostinės senamiesčiu ir jo istorija. Nuspalvintus paveikslėlius galima įrėminti, papuošti jais interjerą arba padovanoti draugams. Nebūtina žinoti, kokios yra originalios objektų spalvos. Kiekvienas gali kurti savo Vilnių.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: