Jūsų krepšelis 0

VYTAUTAS KERNAGIS. NATOS II tomas - Vytautas Kernagis

Knyga dalyvauja akcijoje

VYTAUTAS KERNAGIS. NATOS II tomas

Vytautas Kernagis

Kaina: 18,79

Kuriame knygyne yra?

232 p., minkštas virš.
29,6x21x1,5 cm
Leidykla: Vytauto Kernagio fondas, 2012
ISBN 9790706194011
Prekės kodas 9790706194011

Lietuvos estrados istorijoje tokios knygos dar nėra buvę. Nėra buvę kūrėjo, kurio visos dainos su natomis ir žodžiais sugultų į trijų tomų antologiją! Nenuostabu. Nes nėra buvę ir niekada nebus tokio kaip Vytautas Kernagis.

Ko dar nėra? Nėra ir nebus Tėvynėje žmogaus, kuris nežinotų Maestro dainų. Draugų kompanijoje prie laužo, virtuvėje, ant scenos, pritariant gitara ar pianinu, kai linksma, ar liūdna – Vytauto Kernagio dainos yra tapusios liaudies dainomis, tautos metraščiais, kiekvieno iš mūsų neatskiriama dalimi. Nepaisant rangų, titulų, postų, ūgių ir svorių.

Nuodėmė būtų šias dainas, kultūrinį paveldą, palikti suktis nuklausytuose Vytauto Kernagio, „Dainos Teatro“, kabareto „Tarp Girnų“ viniluose, tviskančiose ir steriliose kompaktinėse plokštelėse. Kodėl? Todėl, kad daina yra gyva ne tada, kai jos klausosi, o tada, kai ją dainuoja!

Vytautas Kernagis parašė daugiau nei 120 dainų. Daugelis jų yra įaugusios į kraują. Kad visos jos išliktų ilgam atmenamos ir dainuojamos, „Vytauto Kernagio fondas“ išleidžia trijų tomų sunkiasvorę antologiją „Vytautas Kernagis. Natos“.

Kiekvienas, laikęs rankose gitarą bandė groti Kernagį. Visi akordus nusirinkinėjo savaip, iš klausos, dažnai netiksliai. Ši antologija yra pirmoji pagalba tiek pradedančiam dainuoti, groti ir kurti, tiek mažo miestelio muzikos mokytojai, tiek scenos grandui, tiek kiekvienam, kurio galvoje vis dar aidi Maestro dainos.

Visi žodžiai, visos natos, visi akordai tiek gitarai, tiek fortepionui sugulė į labai svarbų dokumentą Lietuvos muzikos istorijoje. Dokumentą, kurį surašė Maestro bendražygis, „apkasų draugas“ kompozitorius Andrius Kulikauskas.

Dabar tai gyva ir amžina.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: