Jūsų krepšelis 0

Kakė Makė ir pavogtas laikas - Lina Žutautė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Kakė Makė ir pavogtas laikas

Lina Žutautė

Kaina: 6,99

Kuriame knygyne yra?

36 p., spalv., iliustr., kietas virš.
21,3x21x0,8 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090120217
Prekės kodas 9786090120217

Kartais nutinka tokių dienų, kai visi namuose būna labai užsiėmę ir niekas neturi laiko žaidimams su Kake Make. Kaip nuobodu, kai nėra kas veikti... Tuomet nori nenori kyla klausimas – kur dingsta laikas, kad jo neturi nei mama, nei tėtis ir netgi senelė? Juk vakar laiko buvo į valias... Bevartant knygeles Kakei Makei tampa aišku – laiko niekas neturi ne šiaip sau, jį pavogė! Knygos atveria duris į fantazijos kupiną pasaulį, kuriame ne tik nugalimi laiko vagys, bet ir dingsta tas kankinantis nuobodulys. O svarbiausia, Kakė Makė suvokia – kai nuobodu ir nėra kas veikti, visada pagelbės knygos ir lašelis fantazijos!
Lina Žutautė

STAIGMENA!

Šioje knygelėje rasi KODĄ*, kurį suvedęs programėlėje „Kakės Makės nuotykiai“ galėsi žaisti 3 papildomus žaidimus nemokamai!

*Šis kodas galioja tik Android išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams (Samsung, LG, Huawei, Sony, HTC).

Jeigu dar neturite programėlės „Kakės Makės nuotykiai“, ją nemokamai galite parsisiųsti:
•    Android išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams (Samsung, LG, Huawei, Sony, HTC) programėlę atsisiųskite čia >>
•    Apple išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams programėlę atsisiųskite čia >>


Lina Žutautė

Lina Žutautė

Lietuvos vaikiškų knygų autorė, iliustratorė. Rašytojai jau yra įteikta vaikų literatūros premija. Geriausiai žinoma iš istorijų apie Kakę Makę, kurių jau pasirodė penkios: „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ (2011 m. balandį ši knyga buvo išrinkta Geriausia knyga mažiausiam skaitytojui), „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“, „Kakė Makė ir didelė tamsa“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, „Kakė Makė ir pavogtas laikas“. Šiuo metu apie Kakės Makės nuotykius jau skaito ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Danijos, Latvijos bei Pietų Korėjos vaikai.
Lina yra kviečiama dalyvauti tarptautinėse vaikų literatūros iliustracijų parodose. 2009 m. dalyvavo Bolonijos (Italija) knygų mugėje organizuotoje parodoje ir Bratislavos (Slovakija) iliustracijų bienalėje. Knygos meno parodoje „Nuo piešinio iki knygos“ („Arkos“ dailės galerija, Vilnius, 2009 m.) dailininkė pelnė diplomą. Pagal žinomos ir jau pripažintos lietuvių autorės Linos Žutautės populiariąsias knygas apie Kakę Makę buvo pastatytas spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams.

Naujausi | Geriausi

1-10 11-20 21-22

VidmE
Today almost everyone visits YT or any other service to upload and watch funny videos, free movies and other stuff. But sometimes you want to download a movie and the hosting doesn't allow you to do it. That's where Vidmate is coming to help you. It provides with an ability for you to get a video from may services, including YT, Facebook, Facebook and many others. To perform this you simply need to find a video and click download button. Plus, the Vidmate app is completely free of charge and very easy in use with your Android device! Download Vidmate APK from [url= apk/]this website[/url] now and start downloading very entertaining videos to share them with your friends!

0 Pritariu Nepritariu

Xenmog
In this age people share images so many times a day they need a high quality and safe application to do this task. Xender app is one of them. With this app you can share your images everywhere you want, from your iPhone to iOS and vice versa. You can download Xender app from [url=https://xender-download.com] -download.com[/url] for free!

0 Pritariu Nepritariu

TutuE
Today anyone has an iOS or Android device. This has lead to developing a tons of apks that provide servises such as games, development, entertainment and others. To download any app a user must get an account at either Apple Store or Google Play. But not all apps are available there as they don't meet the official rules. To avoid this a new app was developed named TutuApp. This helper works both on Android and iOS run phones and it has the biggest library of apps and games. We name a few: Pokemon Go, Spotify, Clash of Clans, Snapchat and many others. They come with zero ads and locked content! Whant to know more? Visit [url= -app.com]TutuApp[/url] to download TutuApp for free on your iOS or Android smartphone. Installation instructions for TutuApp Helper are available at tutuapp-app.com.

0 Pritariu Nepritariu

Laurynas,
Specialiai pirkau knygele pegaso, bet mes su savo sūnumi neradome jokio kodo

0 Pritariu Nepritariu

juana
Tai kyr ta koda rasti?? Knygele sia turime, tai gak atsakykite i komentarus? Ko zmones ir vaikus apgaudinejat? Kaip tas kodas atrodo? Kur jo ieskoti... nieko nesuprantu....

0 Pritariu Nepritariu

anonimas
kjr blet tas kodas apgavikai!!!! kaip taip apgaudynet vaikus galima ka??

0 Pritariu Nepritariu

Mama
Pirkau knygele nera kodo nu zodziu apgavyste

0 Pritariu Nepritariu

Alma
Šiandien pirkau šią knygelęknygyne specialiai dėl kodo, o jo nebuvo. Kur kreiptis dėl šios neteisybės? Nes jaučiuosi tikrai apgauta.

+5 Pritariu Nepritariu

Lina
Vakar uzsakeme ta knygele, kad galetume zaisti zaidimus, bet kodo negavome, ar ji turejome gauti trumpaja zinute?

0 Pritariu Nepritariu

jurgita
Kur ieškoti man to kodo.

+1 Pritariu Nepritariu

1-10 11-20 21-22

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: