Jūsų krepšelis 0

Kakė Makė ir dantukų fėjos puota - Lina Žutautė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Kakė Makė ir dantukų fėjos puota

Lina Žutautė

Kaina: 7,39

Kuriame knygyne yra?

36 p., spalv., iliustr., kietas virš.
20,5x20,5x0,7 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090124789
Prekės kodas 9786090124789

Valytis dantis – NUO-BO-DU! – taip manė Kakė Makė. – Ir kas sugalvojo tokią nesąmonę?

– Valytis dantis reikia tam, kad jie būtų SVEIKI IR GRAŽŪS, – aiškino mama.

– Nevalytuose dantyse labai dažnai ATSIRANDA SKYLIŲ, – mokė tėtis.

 Kai mamai, tėčiui ir senelei nepavyksta įtikinti Kakės Makės, kad dantis valytis reikia, Netvarkos nykštukas murmteli pačią smagiausią priežastį, kodėl tą daryti tiesiog būtina. Tie, kas nevalo dantų, negauna kvietimo į Dantukų fėjos puotą! Kakės Makės, išsiruošusios į puotą be kvietimo, laukia daug netikėtumų ir iššūkių. Tačiau padedant seniai užmirštam draugui dantų šepetėliui visos kliūtys tampa įveikiamos. Bet ar galima laiku suspėti į puotą, kai dantys taip ilgai nevalyti? Keliaukite kartu su Kake Make ir sužinokite, ar ji vis dar galvoja, kad valytis dantis kvailas užsiėmimas.

Lina Žutautė


ARTĖJA YPATINGA DIENA? PASIKVIESK KAKĘ MAKĘ Į SAVO ŠVENTĘ >>

 

 

 

                                                                     

Lina Žutautė

Lina Žutautė

Lietuvos vaikiškų knygų autorė, iliustratorė. Rašytojai jau yra įteikta vaikų literatūros premija. Geriausiai žinoma iš istorijų apie Kakę Makę, kurių jau pasirodė penkios: „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ (2011 m. balandį ši knyga buvo išrinkta Geriausia knyga mažiausiam skaitytojui), „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“, „Kakė Makė ir didelė tamsa“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, „Kakė Makė ir pavogtas laikas“. Šiuo metu apie Kakės Makės nuotykius jau skaito ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Danijos, Latvijos bei Pietų Korėjos vaikai.
Lina yra kviečiama dalyvauti tarptautinėse vaikų literatūros iliustracijų parodose. 2009 m. dalyvavo Bolonijos (Italija) knygų mugėje organizuotoje parodoje ir Bratislavos (Slovakija) iliustracijų bienalėje. Knygos meno parodoje „Nuo piešinio iki knygos“ („Arkos“ dailės galerija, Vilnius, 2009 m.) dailininkė pelnė diplomą. Pagal žinomos ir jau pripažintos lietuvių autorės Linos Žutautės populiariąsias knygas apie Kakę Makę buvo pastatytas spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams.

Naujausi | Geriausi

Jurgita
Viskas tvarkoje, tik kodėl užsakius šeštadienį (yra tokia grafa) vis tiek kurjeriai skambina ir bruka vidury savaitės, net atveža mamai į darbą? Specialiai vaikus į rankas buvo suplanuotas siurprizas...

+1 Pritariu Nepritariu

Prastai
nupirkau vaikui dovanu..., bet neiskentusi pati praplesiau paskaityt, tai dabar galvoju, kad sita teks parduot, nes negalesiu dovanot... Kadangi musu vaikai valos dantukus ir taip, o prosenele su protezais ne del to, kad nesivale dantu... Ir dar liudniausia, kad baiges kazkaip nukirstai ta istorija, liko liudna ta kake make ir viskas. Nu aisku, moralas tas, kad jei nesivalai dantu laiku ar kazko neatlieki laiku, tai nieks ir nelaukia... Bet rimtai ka sakyt vaikui, kuris dar ir tikesis pakliut i dantuku fejos puota:):) Tai tipo animatoriu samdyt, kad svente surengtu?:):)))) Nu cia aisku, kiek viena mama tures gudriau perskaityt sia knygute:) O mano vaikui reiks kita nupirkt...ir dar tas selfis monstro...:):))))

0 Pritariu Nepritariu

nojus
laba faina knygele

0 Pritariu Nepritariu

Karoliukas
O kodėl ta Žutautė neišleido dar neišleido vaikams tokios knygelės "Kakė Makė ir jos kova prieš rūkymą"? Ten ji galėtų visiems "tamsuoliams" vaikams ir jų tėveliams išaiškinti tai, kad tas tabako rūkymas yra absoliutus NUODAS ir kad visoms tabako kompanijoms labai patinka savo naudai tyčia taip žaloti ir nuodyti šiuo Velnio sugalvotu nuodu visą žmoniją...

0 Pritariu Nepritariu

Lina
Pirmos dvi knygelės tikrai buvo superinės, o dabar su kiekviena vis prasčiau :(... Jau prieš tai buvusi nuvylė, todėl šitos net nesiruošiau pirkti pirmiausiai nepežiūrėjus. Pavarčiau, paskaičiau... Nepirksiu.

-1 Pritariu Nepritariu

Jurgita
Tikrai tikejausi kazko daugiau...ypac tokia tema.

+2 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: