Jūsų krepšelis 0

Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas (el. knyga) - Lina Žutautė

Elektroninė knyga Knyga dalyvauja akcijoje

Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas (el. knyga)

Lina Žutautė

Kaina: 2,89

Kuriame knygyne yra?

Leidykla: Alma littera
ISBN: 9786090108178
Leidimo metai: 1970

Tai yra įgarsinta knyga - kurioje garsas susietas su tekstu - panašiai kaip karaokė. Ši knyga yra paruošta ePub3 formatu, kuris tinkamiausias skaityti ir klausyti planšetiniuose kompiuteriuose (iPad, Samsung Galaxy Tab ir pan.) ir didelio ekrano išmaniuose telefonuose (iPhone ir pan.), norėdami skaityti ir klausyti knygą aktyvuokite klausymo funkciją savo įrenginyje. Įrenginiuose su Android operacine sistema skaitymui rekomenduojame įdiegti Kobo skaitymo programėlę.
Norėdami skaityti ir klausyti knygelę kompiuteryje naudokite „Google Chrome“ naršyklės plėtinį „Readium“
(Pilna instrukcija - skyrelyje „Pagalba/Kaip skaityti“.)

„Kakė Makė ir netvarkos nykštukas" yra pirmoji jaunosios kartos dailininkės Linos Žutautės autorinė knyga. Tai yra šios knygos sumanymas, tekstas ir iliustracijos - tos pačios kūrėjos.

Tai tipiška paveikslėlių knyga, kiekviename jos atvarte - trumpas kelių sakinių tekstas ir intensyvūs, stilistiškai išraiškingi piešiniai. Žaismingai, panaudojant vaikų literatūroje įprastą sapno-pasakos principą, ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, rūpintis savo daiktais. Paskutiniame puslapyje be teksto - subtili užuomina, jog už netvarką nykštukas gali nubausti ir tėtį...

Pirmoji autorinė Linos knyga - tikra puota vaiko akiai: kiek čia visko pastebėti, įsižiūrėti, atpažinti ir... paklausinėti. Švelnus istorijos didaktizmas - tikras smagumėlis, o ne trūkumėlis. Paliovę šypsotis ir kikenti nepamirškit pasvarstyti, ką ten renka Nykštukas paskutiniajame piešinyje.

Kęstutis Urba

Lina Žutautė

Lina Žutautė

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė