Jūsų krepšelis 0

Chirurgas - Tess Gerritsen

Chirurgas

The Surgeon Tess Gerritsen

Kaina: 11,29

Išparduota

Iš anglų k. vertė Paulina Kruglinskienė
368 p., minkštas virš.
21x14x2,7 cm
Leidykla: Jotema, 2019
ISBN 9789955138075
Prekės kodas 9789955138075

Šiandien ras jos kūną. Aš žinau, kaip tai atsitiks. Galiu gana ryškiai nupiešti visą įvykių seką...

Bostone siautėja žudikas, kurio taikinys — vienišos moterys. Kai detektyvas Tomas Muras ir jo partnerė Džeinė Ricoli pradeda tyrimą, jie sužino pritrenkiantį faktą. Su šiomis žmogžudystėmis glaudžiai susijusi Katerina Kordel, graži medikė su paslaptinga praeitimi. Prieš dvejus metus ją išžagino ir kėsinosi nužudyti, tačiau ji nušovė savo užpuoliką. Dabar į Kateriną nusitaiko šis naujasis žudikas, kuris, atrodo, žino visą jos praeitį, jos darbą Piligrimų medicinos centre ir kur ji gyvena. Tas vyras, kurį ji manė nužudžiusi, regis, vėl jos tyko, ir šį kartą jis tiksliai žino, kur ją rasti...

Apie autorę

Dr. Tesė Geritsen (gim. 1953) — gydytoja ir tarptautinę šlovę pelniusių mokslinės fantastikos ir įtempto siužeto bestselerių autorė. Studijavo mediciną Stanfordo universitete, įgijo medicinos daktaro laipsnį. Bestselerių autorė savo kūryboje sėkmingai pritaikė asmeninę gydytojos darbo ligoninės priimamajame patirtį.

Tačiau jos interesai aprėpia ne vien medicinos sritį. Studijuodama antropologiją Stenfordo universitete, paskutiniame kurse ji katalogavo šimtmečių senumo žmonių palaikus, o dabar nuolat keliauja po pasaulį ir žavisi senosiomis kultūromis.

Šiuo metu Tesė Geritsen atsidėjusi vien romanų kūrybai.

Atsiliepimai

Jeigu dar niekada nesate skaitę Tess Gerritsen, pirmą kartą pirkdami jos romaną, numatykite išlaidas ir už elektrą, nes, vaikeli, akių nesudėsite visą naktį.
Stephen King

Šiame romane yra viskas, ko aš negaliu pakęsti: smurtas, žiaurumas, medikų darbo subtilybės. Bet jis taip pat yra ir vienas iš labiausiai intriguojančių romanų, kokius man teko skaityti... Aš negalėjau atsitraukti nuo jo.
Hull Daily Mail

Jeigu esi namuose vienas, nerizikuok dirstelėti net į pirmąjį sakinį. Pradėjus skaityti šią knygą, nepavyks pataupyti jos kitam kartui.
Mo Hayder

Neįmanoma paleisti iš rankų. Romanas, kurį perskaitai vienu prisėdimu. Kažin, ar toks iš viso kada nors buvo pasirodęs... Puikus trileris, šokantis tiesiai į mano sąrašo viršų.
Independent on Sunday

Priminkite man, kad artimiausiu laiku nekelčiau kojos į ligoninę. "Chirurgas" stvėrė man už gerklės ir nepaleido iki pat šiurpinančios pabaigos. Romanas gilus, tamsus ir keliantis didelį nerimą.
Tami Hoag

Meistriškai sukurtas... Įtampa kelia nerimą, rašymo būdas mitrus kaip chirurgo pjūvis.
Michael Palmer

Aukščiausio lygio trileris... Ryškūs personažai tiesiog prikausto akis prie puslapio. Prie tokios knygos prasėdėsi visą naktį.
Kirkus Review

Tess Gerritsen

Amerikietė, rašytoja, tarptautinių bestselerių „Numirti dar kartą“, „Mefisto klubas“, „Kaulų sodas“ autorė. Ilgus metus dirbusi gydytoja, rašytojos karjerą Tess Gerritsen pradėjo netikėtai – išėjusi motinystės atostogų. Pirmoji jos knyga, pasiekusi skaitytojus, buvo romantinis trileris „Skambutis po vidurnakčio“, o vėliau buvo išspausdintos dar aštuonios to paties žanro knygos. Pirmasis Tess Gerritsen medicininis trileris „Donoras“ taip pat tapo ir jos debiutu New York Times bestselerių sąraše, vėlesnės jos knygos pateko į JAV bestselerių top 3, o daugelyje užsienio šalių puikavosi bestselerių topų viršūnėse. Tess Gerritsen knygos yra išspausdintos daugiau kaip keturiasdešimtyje užsienio valstybių, o už knygas „Dingusios“ ir „Chirurgas“ autorei buvo įtekti prestižiniai apdovanojimai.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35