Jūsų krepšelis 0

DAILĖ. Vadovėlis IX–X klasei - Irena Staknienė, Rima Tuinylaitė, Romualda Zareckienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

DAILĖ. Vadovėlis IX–X klasei

Irena Staknienė, Rima Tuinylaitė, Romualda Zareckienė

Kaina: 17,00

Išparduota

160 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,7 cm
Leidykla: Šviesa, 2013
ISBN 9785430060817
Prekės kodas 9785430060817

IX–X klasės dailės vadovėlis atitinka Bendrųjų programų reikalavimus, sistemina ir gilina mokinių meninės raiškos ir dailės pažinimo patirtį, logiškai pereina prie sąmoningo ir aktyvaus praeities ir dabarties meninių idėjų pažinimo, interpretacijos ir vertinimo.
 
Vadovėlis:
• Patrauklus, žadinantis norą mokytis.
• Pritaikytas įvairiems mokymosi stiliams, skirtingos patirties mokiniams.
• Ugdo kūrybinį mąstymą – skatina mokinius išreikšti save, ieškoti idėjų įvairiuose šaltiniuose, tyrinėti tradicinius ir šiuolaikinius raiškos būdus, suprasti savo ir kitų kūrybą, kritiškai ir tolerantiškai ją vertinti.
• Lavina visus mokinių intelektinius gebėjimus; mokomoji medžiaga moko mąstyti, kelti savitas idėjas, aktyviai ir kūrybiškai dirbti.
• Temos ir užduotys išplaukia viena iš kitos, anksčiau įgyta patirtis siejama su nauja mokomąja medžiaga ir mokinio aplinka.
• Iliustruotas dailės, architektūros ir dizaino kūrinių pavyzdžiais. Šalia užsienio dailininkų pavardžių skliausteliuose parašyta pavardė originalo kalba, kuri padės ieškoti informacijos apie autorių ir jo kūrybos vaizdų internete, meno albumuose ir enciklopedijose.
• Kiekvieną pamoką mokiniams keliami mokymosi uždaviniai, pateikiama informacija apie nagrinėjamą meninę problemą ir jos sprendimo būdus. Atsakydami į klausimus, mokiniai aiškinasi meninės kūrybos ypatumus, mokosi vertinti ir aptarti dailės kūrinius.
• Siūlomos raiškos užduotys skatina lyginti ir išmėginti įvairius tos pačios temos atskleidimo būdus, pratina įsivertinti ir apmąstyti savąją patirtį.
• Aptariami ir lavinami dailės gebėjimai, būtini ne tik menininko (dailininko, dizainerio, architekto, reklamos specialisto ir kt.), bet daugeliui kitų šiuolaikinių profesijų: vadybininko, gido, renginių organizatoriaus, kirpėjo, stilisto, konditerio, technologo, konstruktoriaus ir kt.)
• Suteikiama puikių galimybių įsivertinti įgytą patirtį ir ieškoti naujų raiškos galimybių – kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiama žinių pasitikrinimo ir įsivertinimo testų, medžiagos dailės kūriniams tyrinėti, idėjų kūrybai, patarimų, kaip atlikti raiškos užduotis.

Komplektas apdovanotas Europos mokomosios literatūros leidėjų grupės (EEPG) rengiamų Geriausių Europos mokymo(si) priemonių apdovanojimų BELMA 2014 specialiuoju komisijos prizu!

Komplektą sudaro: vadovėlis, kūrybinių užduočių sąsiuvinis, interaktyvi mokytojo knyga (www.pegasas.lt, el. knygos).

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: