Jūsų krepšelis 0

Ežiukas rūke - Sergej Kozlov, Sergej Kozlov

Knyga dalyvauja akcijoje

Ežiukas rūke

Sergej Kozlov, Sergej Kozlov

Kaina: 12,15

Kuriame knygyne yra?

Iš rusų k. vertė 372 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
21,7x19,2x3,5 cm
Leidykla: Nieko rimto UAB, 2010
ISBN 9789955683971
Prekės kodas 9789955683971

Sergejus Kozlovas (1939–2010) buvo visiškai nešiuolaikiškas rašytojas, tylus, niekuomet apie save neprimenantis. Neverta ginčytis, kam jis rašė – vaikams ar suaugusiesiems. Jis buvo tiesiog pasakininkas, o jo sukurtame pasakų miške gali nutikti tai, kas nutinka ir tikrame gyvenime. Pagal rašytojo pasaką „Ežiukas rūke“ sukurtas neužmirštamas animacinis filmas, įtrauktas į geriausių XX a. animacinių filmų sąrašus. Už savo kūrybą S. Kozlovas 2009 m. buvo apdovanotas Kornejaus Čiukovskio premija. „Ežiukas rūke“ – trumpų, švelnių ir pašėlusių pasakų rinktinė. Savo paprastumu, nonsenso stilistika, literatūrine verte šios trumpos istorijos prilygsta A. A. Milno „Mikei Pūkuotukui“, A. de Sent-Egziuperi „Mažajam princui“, tad knyga atvira ir patiems mažiausiems skaitytojams, ir didžiausiems literatūros smaguriams. Nuo padūkusio šėlsmo iki melancholiškos rimties...

Naujausi | Geriausi

Liana
Nereali knyga! Pačios nuostabiausios istorijos, ir ne tik mažiesiems. Kelis mėnesius skaitėme šią knygą kartu su vaikais prieš miegą. Būtinai skaitysime dar kartą. Ypač vaikams patinka, kai skaitant veikėjų balsai tinkamai įgarsinami, atskleidžiant visą pasakėlių nuotaiką, intonaciją, emocijas.

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: