Jūsų krepšelis 0

BIOLOGIJA. Vadovėlis XI-XII klasei. Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata -  Jolanta Dzikavičiūtė,  Vytautas Semaška

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

BIOLOGIJA. Vadovėlis XI-XII klasei. Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata

Jolanta Dzikavičiūtė, Vytautas Semaška

Kaina: 18,64

Kuriame knygyne yra?

200 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,4x1 cm
Leidykla: Šviesa, 2012
Sudarytojas: Margarita Purlienė
ISBN 9785430058173
Prekės kodas 9785430058173

 Tai vienas pirmųjų lietuvių autorių biologijos vadovėlių XI–XII klasei, leidžiamų keturiomis atskiromis knygomis.
 Vadovėliai parengti remiantis Vidurinio ugdymo bendrosiomis programomis (Gamtamokslinis ugdymas) ir Biologijos brandos egzamino programa. Jie skiriami mokiniams, kurie renkasi ir bendrąjį, ir išplėstinį biologijos kursą. Rašydami vadovėlius, autoriai stengėsi aprėpti ne tik visus bendrosiose programose aprašytus pasiekimus, bet ir skirti daugiau dėmesio taikomiesiems ir problemų sprendimo gebėjimams ugdyti. Vadovėliai gausiai iliustruoti kokybiškais paveikslais, nuotraukomis, schemomis, grafikais. Informatyvios iliustracijos ne tik glaudžiai siejamos su nagrinėjama tema, bet ją papildo ir plėtoja. Mokomoji medžiaga padeda gilinti organizmų sandaros ir funkcijų vienovės, nagrinėjant homeostazę, supratimą, organizmo valdymo suvokimą, gvildena aktualius žmogaus sveikatos klausimus.
 Nagrinėjant vienos knygos mokomąją medžiagą, yra aktuali ir kitose knygose pateikiama informacija, taigi rasite nuorodų į konkrečius vadovėlius ar jų skyrius. Pirmojo lietuviško vadovėlio naujovė yra ta, kad žmogaus sveikata sudaro atskirą, šių dienų visuomenei aktualią dalį. Tačiau ši medžiaga pateikiama taip, kad mokytojas, atsižvelgdamas į savo ir mokinių poreikius, galėtų lanksčiai organizuoti ugdymo procesą ir žmogaus sveikatos dalį nagrinėti atskirai arba integruotai.
 Atsižvelgiant į atnaujintas Vidurinio ugdymo bendrąsias programas ir į Pasaulio sveikatos organizacijos sveikatos apibrėžimą, biologija apima tik dalį visuminės sveikatos: knygoje kalbama apie žmogaus sveikatą kaip apie fizinės ir šiek tiek socialinės gerovės būseną neišvengiamai minint ir kai kurias ligas.
 Tikimės, kad mokytojai, nagrinėdami mokomąją medžiagą, organizuos įvairias veiklas, kurių pagrindas – klausimai, paremti diskusijomis ir duomenų analize. Šitaip bus ugdomos vertybinės mokinių nuostatos, padedančios jiems tapti brandžiomis, tvirto fizinio ir moralinio apsisprendimo asmenybėmis, įsipareigojusiomis sau ir kitiems gyventi sveikai ir darniai.

Komplektą sudaro 4 knygos:
● Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša
● Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata
● Organizmų požymių paveldėjimas ir genų technologijos
● Ekologija. Evoliucija

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
 
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: