Jūsų krepšelis 0

PRIMA B2. Deutsch für junge Erwachsene. Vokiečių kalba. Vadovėlis XI-XII klasei. Šeštieji septintieji mokymo metai - Lutz Rohrmann, Magdalena Michalak, Friederike Jin, Ute Voß

Knyga dalyvauja akcijoje

PRIMA B2. Deutsch für junge Erwachsene. Vokiečių kalba. Vadovėlis XI-XII klasei. Šeštieji septintieji mokymo metai

PRIMA B2. Deutsch für junge Erwachsene Lutz Rohrmann, Magdalena Michalak, Friederike Jin, Ute Voß

Kaina: 13,04

Kuriame knygyne yra?

160 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
27,9x21x0,8 cm
Leidykla: Šviesa, 2013
ISBN 9785430061777
Prekės kodas 9785430061777

PRIMA B2 – šiuolaikiniam mokymuisi!

 Strategijos ir metodai, kaip rengti paskaitas, pateiktis, diskusijas ir debatus.

  • Į kompetencijas orientuotas mokymas.
  • Klausymas ir skaitymas – aktualios temos ir autentiški tekstai.
  • Literatūrinės kompetencijos ugdymas, teksto tipai.

Komplektas skiriamas mokytis vokiečių kalbos šeštaisiais ir septintaisiais mokymosi metais siekiant B2 lygio. Jis orientuotas į besimokantįjį – atitinka amžiaus grupės ypatumus ir poreikius, yra aktualus jaunimui.

Vadovėlio struktūra, nuorodos (rodyklės, antraštės, svarbios medžiagos išskyrimas ir kt.), taisyklės, instrukcijos padeda mokiniams mokytis, užduotys skatina naują mokomąją medžiagą sieti su anksčiau įgytomis žiniomis ir gebėjimais, kritiškai mąstyti, spręsti problemas, diskutuoti, kūrybiškai dirbti, pvz., siūlomos diskusijų ir debatų temos, projektai. Sudaroma galimybė individualizuoti ugdymą, vadovėlio medžiaga pritaikyta įvairiems mokymosi stiliams ir šio amžiaus mokiniams. Metodinė sistema tinka įvairiems mokymosi stiliams, skirtingiems poreikiams ir atitinka amžiaus tarpsnį.

Vadovėlio užduotys sudaro sąlygas ugdyti komunikacinę, sociokultūrinę, tarpkultūrinę, strateginę ir bendrąsias kompetencijas, reikalingas ne tik kalbinei, bet ir kitai veiklai atlikti. Vadovėlis skatina geriau pažinti ne tik Vokietiją, bet ir savo aplinką, lyginti Vokietijos bendraamžių gyvenimą su savo gyvenimo realijomis, gerbti savo ir kitą kultūrą, bendrauti naudojantis informacinėmis priemonėmis, rasti reikiamą informaciją, ugdyti komunikacinius gebėjimus.

Vokiečių kalbos mokymosi komplektą PRIMA B2 sudaro: vadovėlis, pratybų sąsiuvinis su kompaktine plokštele, kompaktinė plokštelė, mokytojo knyga.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: