Jūsų krepšelis 0

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VII klasei. Antroji knyga (ŠOK) - Jurgita Zinkienė, Vaida Kainauskienė, Rimvydas Sruogis, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Knyga dalyvauja akcijoje

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VII klasei. Antroji knyga (ŠOK)

Jurgita Zinkienė, Vaida Kainauskienė, Rimvydas Sruogis, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Kaina: 12,42

Kuriame knygyne yra?

160 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,7 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430053635
Prekės kodas 9785430053635

Šis serijos ŠOK VII klasės lietuvių kalbos vadovėlis yra V ir VI klasių vadovėlių „Žaidžiu žodžiu“ ir „Vėl žaidžiu žodžiu“ tęsinys. Kaip ir šių, taip ir naujojo vadovėlio turinį sudaro kalbos pažinimo ir kalbos ugdymo temos. VII klasėje ir toliau mokomasi gražiai bendrauti lietuvišku žodžiu; toliau siekiama, kad aiškinamųjų ir komentuojamojo pobūdžio užduočių meniniai, publicistikos ar mokslinės literatūros tekstai padėtų išsaugoti tinkamą kalbos jausmo, intuityvumo santykį, ugdytų kalbos logikos ir sistemos supratimą; toliau plečiamos leksikos, fonetikos, morfologijos – žodžių darybos, kalbos dalių ir sintaksės žinios. Kad sąmoningai suvoktas raštingumas ir kalbos taisyklingumas ugdytų kalbą, daug dėmesio skiriama kalbos vartojimui. Kalbos ugdymo temos apima sakytinį ir rašytinį kalbos vartojimo būdus. VII klasėje sužinoma daug įdomių dalykų iš kalbos istorijos, plečiamas akiratis, mokomasi būti kultūringais Lietuvos piliečiais. Šios temos – integracijos su serijos ŠOK literatūros vadovėliu VII klasei dalis. Knygą sudaro šeši kalbos pažinimo skyriai. Kiekviename jų yra kalbos ugdymo skyrelis, pavadintas Sakome, rašome, klausome. Skyriai baigiami skyreliu Kuriame ir apibendriname, kuriame pateikiama schemų ir lentelių, apibendrinančių dalykinę medžiagą, daugiau kalbos pažinimo ir vartojimo užduočių. Taip pasitikrinama, ko ir kaip išmokstama. 

ŠOK serijos lietuvių kalbos vadovėlio VII klasei komplektą sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (pirmasis, antrasis sąsiuvinis), mokytojo knyga.  

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: