Jūsų krepšelis 0

MATEMATIKA. Vadovėlis 2 klasei 1 dalis (TAIP!) - Andželika Padarauskienė, Rita Rimšelienė, Ada Kavaliauskienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

MATEMATIKA. Vadovėlis 2 klasei 1 dalis (TAIP!)

Andželika Padarauskienė, Rita Rimšelienė, Ada Kavaliauskienė

Kaina: 11,69

Kuriame knygyne yra?

96 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,3 cm
Leidykla: Šviesa, 2018
ISBN 9785430068738
Prekės kodas 9785430068738

Serijos TAIP! Matematikos vadovėlio 2 klasei užduotys skatins mokinius atrasti ir taikyti matematiką per vaizduojamus mokinių dialogus, uždavinių sprendimo strategijas, nuoseklų mokymąsi, pradedant nuo probleminių klausimų iki refleksijos, nuo matematinių sąvokų ir jų ryšių suvokimo link taikymo ir matematinį mąstymą skatinančių užduočių. Kiekvieną pamoką vadovėlyje mokiniai ras pagalbos (paaiškinimų tekstu, ženklais, schemomis, užvedančių klausimų), kuri padės mokytis tiek bendradarbiaujant su kitais klasėje, tiek ir individualiai savarankiškai, susieti pateiktą informaciją su turimomis žiniomis ir patirtimi, daryti išvadas ir numatyti tolimesnę  mokymosi eigą. Matematikos vadovėlyje toliau plėtojamos pirmos klasės temos ir palaipsniui įvedamos naujos pagal Bendrųjų programų turinį ir tikėtinus mokinių pasiekimus.


Kviečiame pasižiūrėti internetinės paskaitos  „Kaip ugdyti pradinukų matematinį raštingumą?“ vaizdo įrašą  https://ac.liedm.net/p4l6lm2610cLektorius dr. Dainius Dzindzalieta, VU mokslo darbuotojas, serijos TAIP! matematikos vadovėlių dalyko konsultantas.

 

 

Matematikos vadovėlio komplektą 2 klasei sudaro: vadovėlis ( 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis), užrašai( 1 dalis, 2 dalis, 3 dalis),, pasitikrinamieji darbai, mokytojo knyga (su papildomomis užduotimis), skaitmeninės priemonės https://klase.eduka.lt/.

 

Šį vadovėlį pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: