Jūsų krepšelis 0

Laisvė basomis -  Eva Tombak

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Laisvė basomis

Eva Tombak

Kaina: 11,75

Kuriame knygyne yra?

288 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
23,5x16,5x2,4 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090117330
Prekės kodas 9786090117330

Ši knyga – tai smagia saviironija trykštantis nuoširdus pasakojimas, kaip išvykusi į Australiją laimės ieškoti autorė atrado jogą ir kitomis akimis pažvelgė į gyvenimą. Ne, tai nėra jogos pradžiamokslis ar pozų katalogas, greičiau – džiazas jogos tema: nuo pirmų žodžių įtraukiančios esė apie santykius su aplinka ir savimi, gyvenimo pilnatvę ir lengva ranka dalijamus laimės receptus. Desertas – paguodos ir džiaugsmo suteikiančių asanų rinktinė.

Jogą į Vakarus atvežusių bitlų dainų žodžiais puošta ir pasaulio išminties perlais pabarstyta knyga skirta visiems, kurie trokšta suprasti, ko nori, ir gyventi, kaip nori.

Eva Tombak

Lietuvė Eva Tombak dvidešimtį metų dirbo leidyklose – sukūrė nepriklausomą žurnalą moterims „Ieva“, vadovavo žurnalo „Cosmopolitan“ išleidimui Lietuvos rinkoje, o vėliau priėmė sprendimą atsisakyti leidėjos darbo ir tapo medicininio turizmo projekto „Doctor Planet“ bendraautore, jogos mokytoja ir rašytoja. Iš viso Eva Tombak yra parašiusi tris populiariosios psichologijos knygas: „Kas liko už kadro“ (2011), „Laisvė basomis“ (2015) ir „Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis“ (2016). Kurį laiką su šeima gyvenusi Australijoje, tačiau galiausiai sugrįžusi į Lietuvą, Eva Tombak savo knygose dėmesį prikausto ne tik taikliomis įžvalgomis, patarimais laimingam gyvenimui, įvairiapuse asmenine patirtimi, bet ir šmaikščiu, saviironišku rašymo stiliumi.  

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: