Jūsų krepšelis 0

Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis -  Eva Tombak

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis

Eva Tombak

Kaina: 12,25

Išparduota

288 p., kietas virš.
21,3x14,5x2,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090122150
Prekės kodas 9786090122150

„Laimės piliulės“ pravers tiems, kurie norėtų pasveikti nuo pozityvumo greitligės, arba bijo ją apsikrėsti. Piliulės ne tik malšina pavojingiausią ligos simptomą – šabloninį mąstymą, bet ir sėkmingai kovoja su jos priežastimi – susireikšminimu ir egoizmu. Jų sudėtyje esanti sveiko skepticizmo dozė išskaido tokius pavojingus mąstymo trombus kaip „galvok pozityviai“ bei „būk laimingas čia ir dabar“, atkuria laisvą minčių cirkuliavimą. Nesukelia priklausomybės.

Šešėliai ir netgi pati tamsa nėra pasaulio pabaiga – tik iššūkiai. Tamsoje reikia

drąsos ir pasitikėjimo. Ne tik gyvenimu, sėkme, bet ir pačia tamsa. Tikėjimo, kad ji yra tik į laimę vedančio kelio posūkis.

„Išgersi mėlyną piliulę – nepatogumai baigsis, atsibusi savo lovoje ir tikėsi tuo, kuo nori tikėti. Išgersi raudoną – liksi stebuklų šalyje ir sužinosi, koks gilus kiškio urvas. Aš siūlau tiesą, nieko daugiau“, – sako filmo „Matrica“ herojus Morfėjus.

O aš siūlau spalvingesnių – svajonių, tiesų, sapnų ir iliuzijų piliulių. „Laimės piliulės“ – tai pasirinkimų vaistinėlė. Vartojimo instrukciją prisegu, apie šalutinį poveikį informuoju.

Nėra kelių į laimę, pats kelias yra laimė.

Dalai Lama

 

 

Eva Tombak

Lietuvė Eva Tombak dvidešimtį metų dirbo leidyklose – sukūrė nepriklausomą žurnalą moterims „Ieva“, vadovavo žurnalo „Cosmopolitan“ išleidimui Lietuvos rinkoje, o vėliau priėmė sprendimą atsisakyti leidėjos darbo ir tapo medicininio turizmo projekto „Doctor Planet“ bendraautore, jogos mokytoja ir rašytoja. Iš viso Eva Tombak yra parašiusi tris populiariosios psichologijos knygas: „Kas liko už kadro“ (2011), „Laisvė basomis“ (2015) ir „Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis“ (2016). Kurį laiką su šeima gyvenusi Australijoje, tačiau galiausiai sugrįžusi į Lietuvą, Eva Tombak savo knygose dėmesį prikausto ne tik taikliomis įžvalgomis, patarimais laimingam gyvenimui, įvairiapuse asmenine patirtimi, bet ir šmaikščiu, saviironišku rašymo stiliumi.  

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: