Jūsų krepšelis 0

3–6 metų vaiko raida. Psichologijos pagrindai ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdyto jams - Petra Evanschitzky, Agnes Bauer, Katrin Hille

Knyga dalyvauja akcijoje

3–6 metų vaiko raida. Psichologijos pagrindai ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdyto jams

DAS KIND – DIE ENTWICKLUNG ZWLSCHEN DREI UND SECHS JAHREN Petra Evanschitzky, Agnes Bauer, Katrin Hille

Kaina: 7,39

Kuriame knygyne yra?

Iš vokiečių k. vertė 208 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
27x18,5x1,3 cm
Leidykla: Tyto alba, 2015
ISBN 9786094660757
Prekės kodas 9786094660757

Šios knygos paskirtis – paprastai, bet pagrįstai padėti ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdytojams atrasti ir suprasti vai¬kų raidos dėsningumus, o juos perpratus parinkti arba kurti vaikams naudingas ugdymo ir ugdymosi situacijas. Įspūdinga šio leidinio koncepcija – aprašyti tik aktualias, praktikoje išbandytas vaiko raidos pažinimo teorijas, jas organiškai siejant su praktika. Išskirtinis šios knygos bruožas – didžiulė pagarba vaikui ir skaitytojui. Sisteminga, gausiai pavyzdžiais iliustruota medžiaga neleidžia skaitytojui pasiklysti, nukrypti nuo provokuojančios situacijos ir mokslu grindžiamų jos paaiškinimų. Taip sukuriamas visuminis aptaria¬mos temos vaizdas, o keliami klausimai, analizuojami praktiniai pavyzdžiai leidžia be didelių pastangų suvokti pateikiamos in¬formacijos esmę, skatina išsamiau domėtis viena ar kita vaiko raidos sritimi, modeliuoti pedagogines užduotis ir situacijas. Šis leidinys galėtų būti parankinė knyga ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdytojams: darželių auklėtojoms, ikimokyklinio ugdymo studijas pasirinkusiesiems, visiems, auginantiems vaikus.
Tai unikali knyga – nelabai yra su kuo lyginti.
 
 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: