Jūsų krepšelis 0

Vilniaus plovas - Regimantas Dima

Knyga dalyvauja akcijoje

Vilniaus plovas

Regimantas Dima

Kaina: 14,09

Išparduota

256 p., kietas virš.
22,1x15x2,5 cm
Leidykla: Tyto alba, 2015
ISBN 9786094661044
Prekės kodas 9786094661044

Regimantas Dima (g. 1961 m.) – lietuvių literatūros fenomenas, iš „Verslo klasės“ straipsnių autoriaus iškart perėjęs į romanisto kategoriją. Ir pirmuoju savo romanu pasiruošęs sudrebinti ir negausią nuotykinę lietuvių literatūrą, ir Lietuvos istoriją.
„Vilniaus plovas“ – ne kulinarinė knyga. Ne nusilenkimas Ričardui Gaveliui. Tai lietuviškas šnipų romanas, istorijos detektyvas. Neįtikėtinas, bet tikras žemaičio Jono Prospero Vitkevičiaus gyvenimas – ne blogesnis už  Štirlico ar Džeimso Bondo.


Tik neįtikėtinos istorijos vyko ne Vokietijoje ar JAV, o Lietuvoje: prasidėjo Kražiuose, o baigėsi Kabule ir Sankt Peterburge. Slaptosios draugijos. Tomas Zanas, Adomas Mickevičius, filomatai, filaretai ir juodieji broliai. Caro žandarai ir Orsko tvirtovė. Lietuva, Rusija ir Afganistanas. Tremtis ir stulbinama karjera. Diplomatinės intrigos ir fatališka moteris... Ir sąmokslas, žinoma. Lietuvis „Didžiajame žaidime“. Viskas susipynė į įvykių kamuolį, kurį išpainioti padės pasakotojo talentas ir intelektas.


Regimantas Dima pasakoja ne blogiau už Aleksandrą Diuma. Ir ne blogiau už garsųjį prancūzą kuria sąmojingą, vyrišką (t.y. patrauklų moterims ir įdomų vyrams), nuotykių pilną pasakojimą apie neįtikėtiną Vitkevičiaus gyvenimą.


Kodėl nieko iki šiol nežinojome apie Vitkevičių, garbingai vadintą Batyru? Nes Regimantas Dima dar nebuvo parašęs „Vilniaus plovo“.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: