Jūsų krepšelis 0

5:2 Dietos knyga. Pamirškite visas varginančias dietas, valgykite ir lieknėkite! Meskite svorį, pataisykite sveikatą ir nuotaiką valgydami, kaip įpratę - Kate Harris

Knyga dalyvauja akcijoje

5:2 Dietos knyga. Pamirškite visas varginančias dietas, valgykite ir lieknėkite! Meskite svorį, pataisykite sveikatą ir nuotaiką valgydami, kaip įpratę

Kate Harris

Kaina: 8,39

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Gytautė Gružauskaitė
224 p., minkštas virš.
21,4x14,5x2 cm
Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2015
ISBN 9786094038563
Prekės kodas 9786094038563

5:2 dieta tai revoliucinis mitybos planas, galintis pakeisti gyvenimą visam laikui. Dar niekada mesti svorį ir siekti geros saviojautos nebuvo taip paprasta. Su šia gnyga galitia pradėti jau šiandien.

Toliau galėsite valgyti pamėgtus patiekalus, tik pajusite neįtikėtiną naudą sveikatai, užkirsite kelią vėžiui, širdies ir kraujagyslių ligoms, Alzheimeriui bei antrojo tipo diabetui. Vienos ar dviejų dienų susilaikymas nuo gausaus maisto suaktyvins savigydos režimą jūsų kūne ir smegenyse. Dešimtys tūkstančių vyrų ir moterų jau dabar keičia savo gyvenimą su šia knyga, kuri išversta į daugiau kaip 20 kalbų.Nuo šiol tai galite ir jūs!

Pati ne vieną dietą nesėkmingai išbandžiusi žurnalistė Kate Harrison pagaliau laimėjo kovą su antsvoriu. „5:2 dietos knygoje“ ji supažindina su šio ypatingo mitybos plano teorija, pateikia neįkainojamų patarimų ir receptų, kaip prisijungti prie naudingo pasninkavimo revoliucijos.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: