Jūsų krepšelis 0

VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 3 klasei su kompaktine plokštele (ŠOK) - Rūta Girdzijauskienė, Vitalija Valeikienė, Ingrida Bertulienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

VIEVERSYS. Muzikos vadovėlis 3 klasei su kompaktine plokštele (ŠOK)

Rūta Girdzijauskienė, Vitalija Valeikienė, Ingrida Bertulienė

Kaina: 17,00

Išparduota

84 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,4 cm
Leidykla: Šviesa, 2012
ISBN 9785430057770
Prekės kodas 9785430057770

Muzikos vadovėlis Vieversys pradžiugins tuos mokytojus ir trečiokus, kurie nori kūrybingai žengti muzikos pažinimo keliu. Kūrybiškumui ugdyti, mokinių muzikinėms kūrybinėms galioms plėtoti trečioje klasėje skiriama daug dėmesio. Jau iš pat pradžių aptariamos pagrindinės muzikinės kūrybos sritys, vaikai įtraukiami į improvizavimo, kompozicijų kūrimo veiklą kaip į žaidimą. Mokinių kūrybiškumas ugdomas muzikuojant, klausantis muzikos ir ją nagrinėjant. Svarbiausias muzikinės veiklos kokybės rodiklis savitas, individualus santykis su muzikos kūriniu, originalus ir netradicinis muzikos kūrinio atlikimas, mokinių kūrybiniai darbai, atliekami savarankiškai arba padedant mokytojui. Vengiama teorizavimo, prioritetu tampa aktyvi trečiokų veikla: muzikavimas, kūryba, muzikiniai žaidimai, diskusijos.

Siejant muziką su trečiokų sociokultūrine aplinka, siekiama formuoti nuostatą, jog muzika yra vaikų gyvenimo dalis, kiekvienam pažįstama remiantis turima informacija, įgytais gebėjimais. Mokiniai skatinami svarstyti apie čia ir dabar egzistuojantį muzikos pasaulį, ieškoti sąsajų su jų gyvenamąja aplinka, turima patirtimi, Lietuvos muzikinės kultūros aktualijomis.

Trečioje klasėje Vieversys kviečia klausytis muzikos, ritmuoti, solfedžiuoti, groti, eksperimentuoti garsais, improvizuoti, kurti, galvoti, svarstyti, kalbėti apie tai, kas muziką kuria ir atlieka, dainuoti lietuvių liaudies ir autorines dainas. Vadovėlyje gausu vaikų aktyvumą, vaizduotę žadinančių kūrybinių užduočių, specialiai šiam leidiniui sukurtų Lietuvoje žinomų kompozitorių kūrinių. Tad žengti muzikos pažinimo keliu turėtų būti smagu ir mokiniams, ir juos mokantiems pedagogams.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele, pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga su kompaktine plokštele.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: