Jūsų krepšelis 0

Pažadink mane, kai viskas baigsis - Robyn Schneider

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Pažadink mane, kai viskas baigsis

Extraordinary Means Robyn Schneider

Kaina: 13,85

Iš anglų k. vertė Aurelija Jucytė
336 p., kietas virš.
21,3x14,3x3,1 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090124673
Prekės kodas 9786090124673

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (John Green) gerbėjams

Tai pasakojimas apie meilę iki mirties... Tik knygos herojams šie žodžiai įgyja tiesioginę ir lemtingą prasmę, nes jie gyvena ir myli nežinodami savo likimo.

Tai knyga apie paauglius, kurie išplėšti iš įprasto gyvenimo ir suvažiavę į uždarą sanatoriją. Joje bandoma padėti sergantiems vaistams atsparia tuberkuliozės forma. Gydo tik griežta dienotvarkė, vanduo, pasivaikščiojimai gryname ore ir pagal išgales sportas. Dar geras maistas. Iš sanatorijos tiktai du keliai – į gyvenimą (jei pavyksta pasveikti!) arba į mirtį.

Nors aplinkui tvyro gąsdinanti nežinomybė dėl ateities, pagrindiniai veikėjai Seidė ir Leinas džiaugiasi gyvenimu ir išnaudoja kiekvieną akimirką. Jų noras gyventi stipresnis už mirtį ir baimes. Seidė ir Leinas įsimyli vienas kitą ir patiria svaiginančius jausmus.

Ar šie negailestingo likimo nuskriausti jaunuoliai sulauks vaisto, išgelbėsiančio jų trapias gyvybes? Ir ar likimas leis jiems būti kartu?

Naujausi | Geriausi

elena
Nuostabi knyga! Dovanojau paauglei dukrai, bet perskaičiau ir pati. Jautri, įdomi, įtraukianti ir "prirakinanti" prie savęs knyga, norisi skaityt ir skaityt ją. Liūdna, verčianti susimąstyti apie gyvybės traupumą.

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: