Jūsų krepšelis 0

Literatūra. Vadovėlis 6 klasei, II dalis - Saulius Žukas, Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Inga Gresienė

Knyga dalyvauja akcijoje

Literatūra. Vadovėlis 6 klasei, II dalis

Saulius Žukas, Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Inga Gresienė

Kaina: 13,19

Išparduota

208 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
24x17x1,5 cm
Leidykla: Baltų lankų vadovėliai, UAB, 2018
ISBN 9786094700781
Prekės kodas 9786094700781

Literatūros vadovėlis 6 klasei parengtas pagal atnaujintą Pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros bendrąją programą, atsižvelgta ir į mokinių pasiekimų tyrimų rezultatus. Siekta motyvuoti mokinius skaityti, suprasti ir kurti tekstus. Mokinių motyvavimą autoriai supranta kaip kvietimą kalbėtis apie rūpimas problemas, kūrybiško santykio su skaitomais tekstais formavimą, aiškias ir įveikiamas metodines teksto aptarimo užduotis.
Vadovėlyje pateikiami mokiniams pagal amžių aktualūs, estetiškai vertingi ir įdomūs skirtingo pobūdžio privalomieji, rekomenduojamieji ir autorių parinkti tekstai. Jie padeda geriau pažinti save ir supantį pasaulį. Įvairių šalių, skirtingų laikotarpių rašytojų kūriniai, sudėti pagal temas, aprėpia platų interpretacijų spektrą, skatina diskutuoti, kritiškai vertinti aptariamus dalykus, ugdo emocinį intelektą.  
Vadovėlio tikslas – ne mokyti kurios nors išbaigtos kūrinio interpretacijos, o ugdyti gebėjimą interpretuoti savarankiškai, apsvarstyti įvairias interpretavimo versijas, atlikti vaikų amžių atitinkančias nežinomo teksto suvokimo užduotis.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė