Jūsų krepšelis 0

Atsakymas - Allan Pease, Barbara Pease

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Atsakymas

Answer. How to discover what you want from life then make it happen Allan Pease, Barbara Pease

Kaina: 11,39

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Margarita Bautrėnienė
312 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
21,3x14,3x2,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2017
ISBN 9786090128008
Prekės kodas 9786090128008

Sužinosite, kaip iš ten, kur dabar esate, nukeliauti ten, kur norėtumėte būti. Atskleisime jums patikrintus sėkmės principus, kurių per visą istoriją laikosi vyrai ir moterys, siekdami didžių tikslų ir atsigaudami po nesėkmių ar jas įveikdami.

Bestselerių autoriai Allanas ir Barbara dalinasi asmeniniais pasakojimais apie tai, kaip jie įveikė sunkumus. Kai jų gyvenimą užgriuvo nesėkmės, jie susidomėjo naujausiais moksliniais tyrimais, rodančiais, kaip galima perprogramuoti savo mąstyseną ir pradėti matyti savo galimybes, o ne vien sunkumus. Šioje knygoje Pease’ai atvirai ir su humoru pasakoja savo patirtis ir rodo, kaip gyvenimą padaryti tokį, kokį nori nugyventi.

Jūsų gyvenimo keitimasis prasideda nuo teisingų klausimų.

  • Kaip nuspręsti ko iš tiesų norite, ir kaip žengti pirmąjį žingsnį permainų link?
  • Susipažinkite su naujausiais mokslo tyrimais, atskleidžiančiais smegenų gebėjimą skatinti sėkmę.
  • Ar žinote kas suteikia pasitikėjimo keisti darbą, santykius ar gyvenimo būdą?
  • Sužinokite, kaip nesėkmę paversti didžiausia sėkme.
  • Nuspręskite, ko norite, ir keliaukite tikruoju savo gyvenimo keliu.

„Ką tik protas įsivaizduoja ir kuo tiki, tą kūnas gali pasiekti.“

Napoleonas Hillas

Ar nekantraujate pabusti ryte ir pradėti darbo dieną? Ar kiekvieną rytą šokate iš lovos apimti džiugaus jaudulio dėl galimybių, galinčių atsiverti tą dieną? Jei ne (ir tikėtina, kad taip nesidžiaugia mažiausiai 80 proc. žmonių), tai ką gi reiktų daryti su savo profesiniu gyvenimu?

***

Nuspręskite ko, o ne kaip

Daugelis žmonių negauna to, ko nori gyvenime, nes sutelkia dėmesį į tai, kaip galėtų kažko pasiekti. Jie žiūri į tai, ko pasiekė kiti, ir galvoja: „Nežinočiau, kaip tai padaryti.“ Todėl jie nieko nedaro. O iš tikrųjų jiems reikėtų apsispręsti, ko norėtų siekti.

***

Jūsų gyvenimas – tai jūsų padarytų pasirinkimų rezultatas. Nepatinka savas gyvenimas? Pradėkite daryti geresnius pasirinkimus.

***

Nesileiskite spiriami savo problemų. Leiskitės vedami savo svajonių.

Allanas ir Barbara Pease’ai – lektoriai, sėkmės lydimi autoriai, parašę aštuoniolika bestselerių. Jų knygos išverstos į penkiasdešimt penkias kalbas, o pardavimai viršija 27 milijonus egzempliorių.

 

 

Allan Pease

Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys, yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Jo pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į 32 užsienio kalbas, jos tiražas viršija keturis milijonus egzempliorių. Jo kuriamas populiarias televizijos laidas žiūri daugiau nei 100 milijonų žiūrovų. Laisvu nuo darbo (kai nekeliauja po pasaulį su paskaitomis apie bendravimą ir nerašo šešių naujų bestselerių) metu jis mokosi klausytis, kai jam kalbama.
 
Barbara Pease vadovauja kompanijai Pease International, kuri leidžia vaizdo medžiagą, visame pasaulyje organizuoja mokymo kursus ir seminarus verslininkams bei tarnautojams. Be to, ji parašė tarptautinį bestselerį „Atminties kalba“ ir skaito paskaitas apie elgseną bei pasirengimą karjerai. Dar ji laiką leidžia kompanijos biuruose Australijoje ir Anglijoje bei mėgindama rasti kelią namo iš oro uosto.

Barbara Pease

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: