Jūsų krepšelis 0

Kas tai - meilė ar priklausomybė - Brenda Schaeffer

Kas tai - meilė ar priklausomybė

Is It Love or is It Addiction? Brenda Schaeffer

Kaina: 19,99

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke
344 p., kietas virš.
21x14x3,3 cm
Leidykla: Leidykla Vaga UAB, 2016
ISBN 9785415024445
Prekės kodas 9785415024445

Knyga, pakeitusi mūsų supratimą apie romantišką meilę ir artimumą


Daugelis klaidingai tapatiname meilės ilgesį atkaklias jos paieškas su pačia meile. Ši knyga daugybei žmonių padejo išbristi iš meilės priklausomybės, sumaišties ir įveikti savigriovą, kai siekdami pilnatviškų, sveikų santykių vis klaidžiojame tamsoje, o tikroji meilė lieka
neišsipildžiusi.

Autore Brenda Schaeffer – sertifikuota priklausomybių specialistė, tarpasmeninių santykių psichoterapeutė, psichologijos mokslų daktarė; skaito paskaitas ir teikia praktines konsultacijas.
Knygoje remiasi daugiamete darbo su klientais patirtimi ir naujais meilės priklausomybės supratimo aspektais: kaip atpažinti meilės priklausomybę, kaip ją suvokti ir, svarbiausia, kaip iš jos išsivaduoti.
Sveikos ir liguistos meilės savybes autorė iliustruoja tikromis istorijomis, kurios skaitytojui padeda išsilaisvinti ir atrasti tikrajį, brandų artimumą. Pateikiama informacija apie priklausomo elgesio biologinį pagrindą, technologijų poveikį santykiams, taip pat gilinamasi į tai, kaip smurtas ir praeities traumos veikia polinkį į meilės priklausomybę.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS