Jūsų krepšelis 0

Liudininkė (el. knyga) - Caroline Mitchell

Elektroninė knyga Knyga dalyvauja akcijoje

Liudininkė (el. knyga)

Caroline Mitchell

Kaina: 5,51

Kuriame knygyne yra?

Leidykla: Jotema
ISBN: 9789955137283
Leidimo metai: 2018

Jei neatsakysi, nukentėsi. Jei kreipsiesi į policiją, mirsi. Pasiruošusi žaisti? Turi šešiasdešimt sekundžių apsispręsti.

Nuo smurtaujančio sužadėtinio Rebeka išsilaisvino tik priėmusi drąsų sprendimą. Solomono akimis tai buvo pati baisiausia išdavystė.

Praėjo dešimt metų po to, kai Rebekos liudijimas pasiuntė Solomoną už grotų. Košmarai spėjo atsitraukti, įtampa nuslūgo: per tiek laiko ji iš naujo susikūrė gyvenimą, stengdamasi pamiršti praeitį.

Tačiau vieną dieną jos miegamajame suskamba telefonas — tačiau tai ne jos telefonas. Jos namuose apsilankęs Solomonas praneša jai labai paprastą dalyką: Rebekai teks stebėti po nusikaltimą už kiekvienus jo kalėjime praleistus metus. O kas baisiausia, aukas turės išsirinkti ji pati.

Caroline Mitchell

Buvusi policijos detektyvė Caroline Mitchell šiuo metu visą laiką skiria rašymui.

Ji dirbo kriminalinių tyrimų biure, kur pagrindinį dėmesį skyrė darbui su pažeidžiamomis aukomis — didelės rizikos, nuo smurto artimoje aplinkoje arba nuo sunkių seksualinių nusikaltimų nukentėjusiais asmenimis. Ji nuolatos semiasi įkvėpimo iš šių žmonių vidinės stiprybės ir valios, kurias derindama su policijos procedūrų išmanymu, kuria savo trilerius.

Rašytoja gimė Airijoje, bet šiuo metu gyvena gražiame Esekso pakrantės miestelyje, drauge su vyru ir trimis vaikais.

Daugiau apie ją sužinoti galite tinklalapyje www.caroline-writes.com, „Twitter“ paskyroje (@caroline_writes) arba „Facebook“ paskyroje (www.facebook.com/paranormalintruder).

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: