Jūsų krepšelis 0

Vabaliuk, kaip tu jautiesi? - Rima Mokusienė

Knyga dalyvauja akcijoje

Vabaliuk, kaip tu jautiesi?

Rima Mokusienė

Kaina: 19,49

Kuriame knygyne yra?

52 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
22,5x10,5x2,5 cm
Leidykla: K.J.Vasiliausko leidykla„Lucilijus“, 2017
ISBN 9789955323846
Prekės kodas 9789955323846

Rima Mokusienė. VABALIUK, KAIP TU JAUTIESI? Ugdymo priemonė
Vaiko pažinimo, jausmų identifikavimo, emocinio intelekto ir kūrybiškumo ugdymo priemonė
Emocijų kortelės skirtos specialisto (psichologo, logopedo, spec. pedagogo, socialinio pedagogo, auklė¬tojo, pradinių klasių, etikos, kalbų mokytojo ar kt.) darbui su vaikais. Tai puiki tėvų ir vaikų bendravimo forma, kai nežinome, kaip kalbėti apie jaus¬mus. 
Kortelės gali būti naudojamos kaip priemonė pokal¬biui pradėti, tinka dirbant su tylesniais, nekalbiais vaikais, kūrybiškumui, fantazijai ugdyti, vaikui pažinti ir lavinti. Jos puikiai tinka istorijoms, pasakoms kurti, rišliajai kalbai lavinti, specialiųjų poreikių turinčių moksleivių įgūdžiams ir kompetencijoms ugdyti. Gali būti naudojamos kaip projekcinė metodika vaikui pažinti.
Rinkinį sudaro 30 vabaliuko patirtų emocijų ir 22 papildomų klausimų kortelės. Pateikiamos aiškios instrukcijos, ką galima veikti su šiomis kortelėmis (kūrybingai asmenybei tai nebūtina). Eksperimentuokite, išbandykite „vabaliukus“ pokalbiuose, grupiniame darbe, kurdami vabaliukų istorijas. Vaikai išsitraukia arba patys pasirenka korteles. Galima išimti korteles, kurios netinka ar neatitinka vaiko, su kuriuo dirbama, poreikių.
Leidykla „Lucilijus“, 2017 m.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: