Jūsų krepšelis 0

Vėtrų kalnas. Pegaso kolekcija - Emily Bronte

Knyga dalyvauja akcijoje

Vėtrų kalnas. Pegaso kolekcija

Wuthering Heights Emily Bronte

Kaina: 11,99

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Česlovas Rimkus
376 p., kietas virš.
21,5x14,3x3,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2018
ISBN 9786090132067
Prekės kodas 9786090132067

Tai pasakojimas apie meilę, stipresnę už mirtį, beveik metafizines aistras, kuriose stipriai susipina prigimtis ir aplinkybės, rojus ir pragaras, į kurių sūkurį atšiaurokame Anglijos provincijos krašte įtraukiamos kelios giminės kartos.

Iki tol ramų Ernšo šeimos gyvenimą Vėtrų kalne išjudina vieną naktį šeimininko parsineštas vaikas – juodbruvas, apiplyšęs, niekam nežinomos kilmės.

Hitklifas auga mylimas senojo Ernšo ir beveik neišskiriamas su įsesere, tokio pat karšto būdo Ketrina. Jo nekenčia tik įbrolis Hindlis. Vieną dieną Hitklifas namuose tampa tik tarnu, niekinamu ir žeminamu. Ketrina išsirenka sau būsimą vyrą – ramų, gražų ir turtingą Lintoną. Įskaudintas Hitklifas mįslingai dingsta. Tačiau po kiek laiko sugrįžta ir peržengia naujųjų Ketrinos namų slenkstį... Jis pasiryžęs sugriauti visą pasaulį aplink savąją Ketę.

Emily Brontë (1818–1848) – anglų rašytoja, ne mažiau žinomų rašytojų Charlottes Brontës (Šarlotės Brontės) ir Annes Brontës (Anės Brontės) sesuo. Pirmąjį eilėraščių rinkinį išleido su seserimis, nors labiausiai ją išgarsino romanas „Vėtrų kalnas“, pasirodęs 1847 m., tačiau praėjus vos vieneriems metams po knygos išleidimo, rašytoja mirė nuo tuberkuliozės. Vienintelė rašytojos knyga pateko į visų laikų geriausios anglų literatūros sąrašą, yra ne kartą ekranizuota.

Emily Bronte

Emilija Brontė (1818-1848)  - anglų rašytojų Šarlotės Brontės (CharlotteBrontë) ir Anės Brontės (Anne Brontë) sesuo. Ją išgarsino romanas „Vėtrų kalnas", pasirodęs 1847 m.

Su šiuo vieninteliu parašytu romanu Emilija Brontė įėjo į pasaulinę literatūrą. Rašytoja mirė nuo tuberkuliozės, sulaukusi vos 30 metų, praėjus metams po romano pasirodymo.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: