Jūsų krepšelis 0

TIŠKU TAŠKU. Dailės ir technologijų vadovėlis I klasei. Antroji knyga (ŠOK) - Jurga Sidabrienė, Roma Drakšienė

Knyga dalyvauja akcijoje

TIŠKU TAŠKU. Dailės ir technologijų vadovėlis I klasei. Antroji knyga (ŠOK)

Jurga Sidabrienė, Roma Drakšienė

Kaina: 12,42

Kuriame knygyne yra?

64 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
21x29x0,3 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430050641
Prekės kodas 9785430050641

Dailės ir technologijų vadovėlio TIŠKU TAŠKU komplektas I klasei parengtas pagal naujas Bendrąsias programas. Šis vadovėlis siejasi su jau išleistais ŠOK serijos vadovėliais I klasei.
TIŠKU TAŠKU vadovėlį sudaro dvi knygos. Dailės ir technologijų turinys integruotas išlaikant atskiro dalyko savitumą. Technologijų pamokoms skiriama apie 30% viso kurso. Vienai arba dviem pamokoms skirtame atverstinyje mokomoji medžiaga pateikiama dalimis – teorinė, praktinė, kūrybinė, aptarimas ir vertinimas. Yra ir pamokos veiklos planas.
Teorinėje dalyje trumpai aptariama tema, supažindinama su dailės ar technologijų reikmenimis, jų pavadinimais, pvz., sudarant linksmus žodžių junginius. Praktines užduotis siūloma atlikti individualiai, poromis ar grupėmis. Aptardami ir vertindami savo kūrybinius darbus mokiniai atpažįsta ir įvardija naudotus reikmenis, mėgina savais žodžiais nusakyti darbo procesus. Kiekviename atverstinyje yra įdomioji užduotis. Kartais ją galima pasiūlyti atlikti kaip pagrindinę.
 
Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (pirmasis, antrasis sąsiuvinis), metodinės rekomendacijos I-II klasei (žr.prie I knygos anotacijos). 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: