Jūsų krepšelis 0

Apie šį bei tą. Trumpos istorijos - Kęstutis Kasparavičius

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Apie šį bei tą. Trumpos istorijos

Kęstutis Kasparavičius

Kaina: 9,25

Kuriame knygyne yra?

56 p., spalv., iliustr., kietas virš.
24,6x22x1,1 cm
Leidykla: Nieko rimto UAB, 2015
ISBN 9786094413230
Prekės kodas 9786094413230

„Už durų stovėjo dvi keistos būtybės kiaušinio formos galvomis ir žaliais it pelkių pabaisos veidais. Visi daiktai ir gyvūnai, kurie buvo susirinkę paklausyti mano istorijų, bematant dingo. Jie skubiai išsislapstė, lyg būtų kažko smarkiai išsigandę. Kas po lova, kas į spintą, kas dar kur. Tuo tarpu man, kad ir kokios keistos būdamos, šios būtybės pasirodė visai nebaisios ir net kažkur matytos.“
 
Žinoma, matytos! Juk tai – marsiečiai, kuriuos Kęstutis Kasparavičius nupiešė ir aprašė vienoje iš savo trumpų istorijų. Jie – nei daiktai, nei gyvūnai, kaip ir kiaušiniai, kalnas, grybai, sniego senis... Bet kiekvienas iš jų turi savo istoriją, su kuria bus linksma, netikėta ir malonu susipažinti ne tik jauniesiems skaitytojams, bet ir jų tėveliams.
 
„Apie šį bei tą. Trumpos istorijos“ – trečioji dailininko Kęstučio Kasparavičiaus rašyta ir iliustruota trumpų istorijų rinktinė. Kitos Kęstučio Kasparavičiaus trumpų istorijų rinktinės: „Apie daiktus. Trumpos istorijos“, „Apie gyvūnus. Trumpos istorijos“.

Naujausi | Geriausi

Simona
labai įdomi

+1 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: