Jūsų krepšelis 0

Laiškai Elzei -  Unė Kaunaitė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Laiškai Elzei

Unė Kaunaitė

Kaina: 7,25

Kuriame knygyne yra?

176 p., minkštas virš.
19,8x12,5x1,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090123942
Prekės kodas 9786090123942

„Laiškai Elzei“ – trečiasis autorės kūrinys ir antroji knyga paaugliams. Tai pasakojimas apie du jaunuolius, Gabiją ir Šarūną, besimokančius toje pačioje aštuntoje klasėje. Šarūno tėvai išvažiuoja į Didžiąją Britaniją. Gyvendamas su močiute jis vis daugiau laiko leidžia su vyresniu pusbroliu Karoliu, kuris įtraukia Šarūną į nusikalstamą veiklą. Nepažintas pasaulis vilioja laisve, bet pamažu keičia ir patį Šarūną.

Gabija tenori nesijausti vieniša, todėl stengiasi neišsiskirti iš klasės. Ji greitai supranta, kad padėdama klasės naujokui Albinui, iš kurio visi šaiposi, ir pati bus visų atstumta. Tačiau vis daugiau bendraudama su klasėje populiariu Šarūnu, Gabija ima abejoti jo poelgių teisingumu. Jai ne kartą tenka rinktis tarp to, kaip elgtis norėtų ji pati, ir to, ką renkasi visi kiti.

Jie abu, dėl skirtingų priežasčių, ima rašyti laiškus Elzei, nors niekada nesulaukia atsakymo.

Naujausi | Geriausi

Emilija
Tikrai labai nuostabi knyga, ir manau kiekvienam ji praverstų ir realiame gyvenime, nu tikrai ir ją ydomu skaityti nes tu automatiškai įsivaizduoji esąs knygos veikėjas, šioje knygoje man labai dar patiko kad vartojami žodžiai kuriuos tikrai dažnai vartojamia mes paaugliai, man labai patiko ši knyga

0 Pritariu Nepritariu

Afakspooks
This condition is very limited to the reproductive system and might have several causes including a response to injury or abnormal the flow of blood inside testicles. Core maca from your supplier energetix is surely an herb that tests quite nicely for several males.

0 Pritariu Nepritariu

Vaikas
Knyga Tiesiog Nuostabi!

0 Pritariu Nepritariu

elena
Nuostabi knyga. Nupirkau paauglei dukrai, bet prieš tai perskaičiau pati. Atspindi žiauroką šiųdienų mokyklą- tai, kas tėvams turbūt nematoma. Labai rekomenduoju duot šią knygą paskaityt savo vaikams paaugliams.

+1 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: