Jūsų krepšelis 0

Aktyvioji begalybės pusė.Laiko ratas - Carlos Castaneda

Knyga dalyvauja akcijoje

Aktyvioji begalybės pusė.Laiko ratas

Carlos Castaneda

Kaina: 12,79

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Edmundas Juškevičius, Aleksandras Tomskis
304 p., minkštas virš.
21x14,8x2,5 cm
Leidykla: Luceo, Leidykla, UAB, 2015
ISBN 9786098112412
Prekės kodas 9786098112412

šią knygą "Aktyvioji begalybės pusė. Laiko ratas" sudėti du Karloso Kastanedos (Carlos Castaneda) kūriniai: "Aktyvioji begalybės pusė" ir "Laiko ratas". Tai yra tarsi vainikas, kuris puošia ir drauge apibendrina visą šio nepaprasto autoriaus kūrybą ir paslaptingą gyvenimo kelią.

Aktyvioji begalybės pusė, galima sakyti, yra Karloso Kastanedos autobiografija. Į šią knygą autorius sudėjo svarbiausius savo gyvenimo epizodus, kurie lėmė jo tolesnį kelią. Kaip sako Kastanedos mokytojas don Chuanas, tai yra „įsimintiniausių gyvenimo įvykių kolekcija". Tą kolekciją sudaro K. Kastanedos pasakojimai apie vaikystę, apie studijas, apie mylimas moteris, apie pažintį su savo mokytoju ir apie jo pamokas. Pasak don Chuano, tokie prisiminimai padeda mokiniui įžengti į būties sritį, kurią magai vadina aktyviąja begalybės puse.

"Laiko ratas yra nepaprastai galinga jėga, ji persmelkia visą kario gyvenimą, netgi išsiplečia už kario būties ribų. Tas pat pasakytina apie šioje knygoje surinktų citatų galią. Jos atrodo tarsi susuktos į vientisą ritę vijos, taigi yra visai savarankiškas darinys. Tokia ritė, kaip kad aiškina magai, yra laiko ratas. Veikiant laiko ratui, šios knygos tikslai, kai ją kūriau, pasikeitė, nutolo nuo pirminio plano. Citatos įgavo savą jėgą, jos privertė mane vėl išgyventi tą dvasią, kurią jutau, kai jos man buvo perteiktos. Tą dvasią galiu apibrėžti žodžiais glaustumas ir tiesumas."
Carlos Castaneda

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė