Jūsų krepšelis 0

Vėžliai iki begalybės - John Green

Knyga dalyvauja akcijoje

Vėžliai iki begalybės

Turtles all the way down John Green

Kaina: 12,09

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Gabrielė Virbickienė
288 p., kietas virš.
21,3x14,3x2,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2018
ISBN 9786090131411
Prekės kodas 9786090131411

Šešiolikmetė Aza niekada nemanė sieksianti atskleisti mįslingai dingusio milijardieriaus Raselo Piketo paslaptį. Bet šimto tūkstančių dolerių atlygis ir nuotykių trokštanti geriausia draugė Deizė įtraukia ją į paslaptingas paieškas. Viską dar labiau sujaukia netikėta pirmoji meilė – Aza įsimyli Piketo sūnų Deivisą. Aza stengiasi būti gera dukra, gera draugė, gera mokinė, net gera detektyvė. Kartu ji beviltiškai įstrigusi savo minčių spiralėje. Jos kasdienė kova su nevaldomomis mintimis iškreipia realybę ir griauna svajones. Tai atviras sukrečiantis pasakojimas apie sudėtingą psichologinę ligą, meilę, atkaklumą ir visą gyvenimą trunkančią draugystę.

„Tai mano pirmasis bandymas atvirai parašyti apie sutrikimą, su kuriuo kovojau nuo pat ankstyvos vaikystės. Istorija išgalvota, bet kartu ji ir apie mane asmeniškai.“
John Green

John Green – bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Aliaskos beieškant“ ir „Popieriniai miestai“ autorius. Apie skaudžius dalykus autorius rašo subtiliai įpindamas ironiją, kalba jaunimui suprantama kalba, nevengia sunkių temų, jautriai kelia rimtas problemas.

John Green

John Green

Rašytojas, kilęs iš Orlando, Floridos. Tikras atradimas. Visos jo knygos yra tapusios bestseleriais, ne išimtis ir debiutinis kūrinys "Beieškant Aliaskos", kuris sužavėjo ne vieną Lietuvos skaitytoją savo jaunatviškumu, optimistiškumu ir sugebėjimu šokiruoti.
Premijomis apipiltas jaunas amerikiečių autorius, kuriantis paaugliams. 2014 m. Times laikraštis John‘ą įtraukė į 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje sąrašą.
Lietuvių skaitytojams rašytojas puikiai pažįstamas kaip didelės sėkmės sulaukusių knygų „Aliaskos beieškant“, „Popieriniai miestai“ bei „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ autorius. Rašytojo romanai „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ ir „Popieriniai miestai“ įkvėpė kino kūrėjus paversti šias žymias istorijas filmais, pagimdžiusiais naują ir šiuo metu populiarią kino aktorę Shailene Woodley.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: