Jūsų krepšelis 0

Mergina iš Samer Hilio - Jude Deveraux

Knyga dalyvauja akcijoje

Mergina iš Samer Hilio

That Girl from Summer Hill Jude Deveraux

Kaina: 13,89

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Dalia Paslauskienė
432 p., kietas virš.
22x15x3,7 cm
Leidykla: Jotema, 2017
ISBN 9789955137016
Prekės kodas 9789955137016

Ugningosios Keisės Redik ir Holivudo žvaigždės Teito Landerso susidūrimas Virdžinijos vasaros karštyje sukelia uraganą. Keisė, buvusi prabangaus restorano šefė, į pirmą vietą savo gyvenime iškėlusi karjerą, nesupranta, dėl ko miestelio merginos eina iš proto. Vos pamačiusi Teitą Landersą, ji susidarė tvirtą nuomonę: vaikinas gražus, bet pasipūtęs ir nėmaž nepanašus į savo buvusį svainį Devliną, kuris vietinio teatro „Puikybės ir prietarų“ spektaklyje vaidina Vikemą kartu su Teitu, atliekančiu Darsio vaidmenį. Keisė netikėtai irgi įtraukiama į spektaklį ir tampa Elizabeta Benet. Skirtingai nei kitos merginos, ji nusiteikusi nedievinti Holivudo žvaigždės, nes iš Devlino apie jį prisiklausė baisių istorijų. Tačiau pradėjus repetuoti, Keisė pamažu pajunta Teitui potraukį — pasirodo, vyriškis kur kas žemiškesnis, nei ji tikėjosi. Artėjant spektaklio premjerai, merginai tenka priimti sunkų sprendimą — kuo tikėti: nuskriaustuoju Devlinu ar Teitu, kurio šiurkšti arogancija galbūt tėra tik šarvas? Keisei patinka, kaip, kaskart susilietus su Teitu, ją nupurto elektra, bet ar ji rimtai nudegs?

 

Pradėdama naują romanų seriją, kurios veiksmas vyksta Virdžinijos valstijos Samer Hilio miestelyje, New York Times pripažinta bestselerių autorė perkelia Jane Austen „Puikybę ir prietarus“ į teatro sceną... ir dvidešimt pirmą amžių.... Kunkuliuojantis jausmais ir nuostabiai kitoniškas literatūros klasikos perpasakojimas.
* Kirkus Reviews

Puiki naujos trilogijos pradžia... Šia knyga mėgausis ir Austen, ir Deveraux gerbėjai.
* Publishers Weekly

Deveraux startuoja su nauja romantine trilogija, kurios veiksmas vyksta mažame Samer Hilio miestelyje, pamalonindama skaitytojus nuostabia pasaka apie meilę, aistrą ir nežinomybę.
* Booklist

Tai išties fantastiška pradžia naujutėlaitei Deveraux romanų serijai! Nors ir šiuolaikiškai perdaryta, „Puikybė ir prietarai“ išlieka amžina klasika. Keisė yra miela Elizabeta Benet, o štai Teitas — visų Ponų Darsių kvintesencija. Taip jie savaime tampa pora, kurių aistra skaitytojai mėgausis iki pat pabaigos.
* RT Book Reviews

Ar „Mergina iš Samer Hilio“ nuvers nuo sosto „Puikybę ir prietarus“? Žinoma, ne — todėl pastarasis romanas ir yra klasika. Bet pasitelkusi Jane Austen siužetą, Deveraux išmoningai supina puikią istoriją, paversdama ją romanu, nuo kurio neįmanoma atsiplėšti.
* BookPage

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: