Jūsų krepšelis 0

KEY TO ENGLISH 6. Anglų kalbos vadovėlis VI klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) - Jurgita Sūnelaitienė, Inga Veberienė, Rita Stoškienė,  Stasė Skapienė, Kristina Pažėrienė, Audronė Timofejevienė, Rūta Binkienė

Knyga dalyvauja akcijoje

KEY TO ENGLISH 6. Anglų kalbos vadovėlis VI klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

Jurgita Sūnelaitienė, Inga Veberienė, Rita Stoškienė, Stasė Skapienė, Kristina Pažėrienė, Audronė Timofejevienė, Rūta Binkienė

Kaina: 13,04

Išparduota

136 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
19,4x26x0,6 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430052683
Prekės kodas 9785430052683

Vadovėlis KEY TO ENGLISH 6 skiriamas penktiesiems anglų kalbos mokymosi metams.
Tai europietiškus standartus atitinkantis vadovėlių serijos ,,Šok“ anglų kalbos vadovėlis, sistemingai derantis su kitų mokomųjų dalykų vadovėliais.
Naujovė – vadovėlio integracija su Europos kalbų aplanku (EKA), kurio naudojimas padeda sekti ir analizuoti mokymosi procesą, mokyti mokytis, turtinti tarpkultūrinę patirtį. Iš aplanko tėvai ir mokytojai gali sužinoti apie mokinio pasiekimus.
Anglų kalbos mokoma ne tik remiantis klausymo ir skaitymo tekstais, bet ir žaidybinėmis, gyvenimiškomis kalbinėmis situacijomis, pateikiamomis kiekvienoje pamokoje.
Mokytojo knyga siekiama padėti mokytojui giliau suvokti mokomojo dalyko turinį, tikslus, uždavinius ir naujoves. Joje atkreipiamas dėmesys į galimus dalykinius ir psichologinius, pedagoginius keblumus, teikiama reikiamų papildomų žinių, padedama rasti integracinių ryšių. Mokytojo knyga parengta kaip įvairių dalių ir priedų aplankas (segtuvo principas).
Penktųjų anglų kalbos mokymosi metų pabaigoje, išėję „Key to English 6“ kursą, mokiniai pasiekia Bendrosiose programose nurodytą pirmosios užsienio kalbos įvadinės pakopos lygį, kita pakopa – kalbos mokėjimo A2 lygis (Bendrieji Europos kalbų metmenys: mokymasis, mokymas, vertinimas).
Vadovėlio komplektą sudaro:
● Vadovėlis. Student’s Book. 1-oji, 2-oji knyga
● Pratybų sąsiuvinis su žodynu. Activity Book & Vocabulary
● Mokytojo knyga. Teacher’s Book
● Kompaktinė plokštelė
● Testai. Tests

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė