Jūsų krepšelis 0

Kviečiame į albumo „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ pristatymą Vilniuje

 
 
KVIEČIAME ŠVĘSTI LIETUVOS ŠIMTMETĮ KARTU!
 
Kaip keitėsi Lietuva per šimtmetį? Kokias gražiausias vietoves ji turi? 
 
„1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ – tai valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas fotografijų albumas. Leidinyje publikuojamos atrinktos gražiausios Lietuvos vietovės, reprezentuojančios mūsų šalį. Prie albumo parengimo prisidėjo žymiausi Lietuvos fotografai. Įspūdingi fotografų darbai ir trumpi aprašymai visapusiškai atskleidžia Lietuvos vietovių grožį, istoriją, kultūrą, išskirtinumą.
 
Kviečiame susitikti su albumo sudarytoju Vytautu Kandrotu bei fotografais Vidmantu Balkūnu, Laimonu Ciūniu. 
 
Lauksime Jūsų vasario 13 d. 19 val. Vilniaus Akropolio PEGASE.
 
Renginio metu galėsite patikrinti žinias, kaip gerai pažįstate Lietuvos vietoves. Norintys galės sudalyvauti žaidime „Pažink Lietuvą“ ir laimėti fotografijų albumą.
 
Vytautas Kandrotas – 10 metų kelionių po Lietuvą ekspertas, fotografas, albumo sudarytojas ir tekstų autorius. „Nuoširdžiai tikiuosi, kad kiekvienas pavartęs šią knygą pasisems įkvėpimo sudaryti savąjį tūkstantuką ar bent šimtuką.”
 
Vidmantas Balkūnas – „Prieš dešimtmetį pradėjęs dirbti fotožurnalistu iškart pradėjau galvoti, o kada gi tas rojus pasibaigs? Kasdien esi įvykių sūkuryje, kasdien nauji veidai, žmonės, vietos. O tas rojus vis nesibaigia. Dirbdamas fotožurnalistu patenki į pačias netikėčiausias vietas ir situacijas. Gal dėl to man ir dabar atrodo, kad fotožurnalisto tikslas – užfiksuoti ir parodyti skaitytojams vietas ir situacijas, į kurias didžioji dalis jų greičiausiai niekada nepateks ir savo akimis nepamatys.“
 
Laimonas Ciūnys – „Fotografija yra mano aistra, hobis, saviraiškos priemonė ir gyvenimo būdas – panašiai kaip ir kelionės. Keliaudamas aš ir atradau fotografiją.“
 
Ⓒ Nuotraukos iš asmeninio V. Balkūno, L. Ciūnio, V. Kandroto archyvo.

Nuotraukos

Komentarai

Atsiliepimų nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė