Jūsų krepšelis 0

Kviečiame į albumo „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ pristatymą Kaune

 
 
KVIEČIAME ŠVĘSTI LIETUVOS ŠIMTMETĮ KARTU!
 
Kaip keitėsi Lietuva per šimtmetį? Kokias gražiausias vietoves ji turi? 
 
„1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ – tai valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas fotografijų albumas. Leidinyje publikuojamos atrinktos gražiausios Lietuvos vietovės, reprezentuojančios mūsų šalį. Prie albumo parengimo prisidėjo žymiausi Lietuvos fotografai. Įspūdingi fotografų darbai ir trumpi aprašymai visapusiškai atskleidžia Lietuvos vietovių grožį, istoriją, kultūrą, išskirtinumą.
 
Kviečiame susitikti su albumo sudarytoju Vytautu Kandrotu ir fotografe Marina Šurniene. 
 
Lauksime Jūsų vasario 14 d. 18 val. Kauno centriniame knygyne, Laisvės al. 81.
 
Renginio metu galėsite patikrinti žinias, kaip gerai pažįstate Lietuvos vietoves. Norintys galės sudalyvauti žaidime „Pažink Lietuvą“ ir laimėti fotografijų albumą.
 
Vytautas Kandrotas – 10 metų kelionių po Lietuvą ekspertas, fotografas, albumo sudarytojas ir tekstų autorius. „Nuoširdžiai tikiuosi, kad kiekvienas pavartęs šią knygą pasisems įkvėpimo sudaryti savąjį tūkstantuką ar bent šimtuką.”
 
Marina Šurnienė – fotografija užsiimanti daugiau nei 20 metų, buvusi sportininkė bei dėstytoja. „Kas man yra fotografija? Esu girdėjusi posakį: „Menas nuvalo nuo sielos kasdieninio gyvenimo dulkes.“ Tai susiję ir su fotografavimu. Fotografija – ne tik gyvenimo akimirkų įamžinimas, tai mano jausmų, nuotaikos, išgyvenimų išraiška.“
 
Ⓒ Nuotraukos iš asmeninio M. Šurnienės, V. Kandroto archyvo.

Nuotraukos

Komentarai

Atsiliepimų nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė