Jūsų krepšelis 0

Nuotykių istorijos su užduotimis kviečia žaisti ir išmokti naujų dalykų!

 
 
Vieni vaikai mėgsta spręsti užduotis, kiti – skaityti nuotykių istorijas, tačiau atradimai ne visiems patinka. O jeigu smagios gamtos mokslų užduotys ir kvapą gniaužianti nuotykių istorija susipintų vienoje knygoje? Būtent tokia yra knygelių serija „Mokslinis nuotykis“. Čia kiekvienas įvykių siužetas priklauso nuo skaitytojo, tapusio herojumi, sprendimų ir sumanumo. Kai lauke šilta vasara, pamokos jau pasibaigusios ir visi nauji atradimai – malonumo reikalas, pats laikas leistis į vieną iš įtraukiančių kelionių pirmyn atgal per spalvotus puslapius.
 
Kuri nuotaikinga istorija ir mokslo šaka labiausiai sudomintų jūsų vaiką?
 
  • Dirbti Plačiųjų erdvių policijos agentūros erdvėlaivyje – ne pats ramiausias užsiėmimas, pavojų ir nuotykių pilna kiekvienoje galaktikoje. Bet štai valdymo stotis Žemėje skiria ypatingą užduotį. Jos metu prireiks keliauti per Saulės sistemą ir spręsti kosminius galvosūkius. Pavyzdžiui, ar žinai, kuri planeta sukasi prieš laikrodžio rodyklę? Daugiau galvosūkių ir nuotykių – knygelėje „Pasiklydę kosmose“.
  • Įsivaizduokite, kad jūsų močiutė turi saldumynų fabriką, – tai bent apsukri močiutė! Bet staiga į jį įsilaužia vagys ir pavagia slaptą saldainių formulę. Ją reikės surasti maišant įvairiausias chemines medžiagas, bet, pageidautina, nesukeliant katastrofos. Ieškojimų metu teks rasti atsakymus į įvairius keblius klausimus, pavyzdžiui, kurį iš šių daiktų išrado ne chemikas: bateriją, degtuką, lazerį ar benzininį variklį? Patirti didvyriškus nuotykius begelbėjant šokolado fabriką kviečiame knygelėje „Slaptoji formulė“.
  • Tik pats drąsiausias ir gudriausias lankytojas gali išgelbėti užkeiktą atrakcionų parką ir sugaudyti šėlstančias dvasias. Kas kitas, jei ne fizikos žinios padės įveikti šmėklas. Tam prireiks geros nuovokos arba žinių. Tarkim, kuri iš šių senovinės žaidimų mašinos dalių yra magnetikas: medvilninis stogelis, plieniniai varžtai ar plastikinė rankenėlė? Daugiau fizikos mokslo išbandymų ir nuotykių – knygelėje „Siaubo atrakcionai“.
  • Jau pusę metų gerasis dėdė Ramzis yra pradingęs Amazonės miškuose, tačiau vis dar yra viltis, kad jis gyvas, todėl reikia jį išgelbėti! Drąsuoliui, kuris leisis į tokią pavojingą misiją, prireiks gerų biologijos žinių, kad pavyktų išspręsti džiunglėse tykančius iššūkius. Pietų Amerikos miškai – ne juokas. Pavyzdžiui, ar atspėtumėt, kiek olimpinių baseinų vandens kas valandą jūros link prateka Amazonės upe: 300 ar 300 000? Įvairios užduotys ir nuotykiai abipus šios upės krantų – knygelėje „Nuotykis Amazonijoje“.
 

Nuotraukos

Komentarai

Atsiliepimų nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė