Jūsų krepšelis 0

Egzaminai ir testai – be streso

 
 
Be streso: pagalba ruošiantis testams ir egzaminams
 
Egzaminų ir testų sezonas neturėtų užtemdyti pavasario saulės – svarbiausia, jiems pasiruošti ramiai, struktūruotai, išlikti susikaupusiam ir pasitikėti savo jėgomis. Juk viskas, ką reikės pademonstruoti per testus ir egzaminus, yra tai, ką vaikai jau mokėsi. O pasikartoti žinias, uždavinių sprendimus ir priprasti prie panašių užduočių padės keli praktiški patarimai ir šiam tikslui skirti leidiniai.
 
4 tiesos apie pasiruošimą žinių išbandymui
 
  1. Kuo anksčiau pradėsite mokytis, tuo bus lengviau, tačiau pradėti niekada nevėlu. Kiek bebūtų likę savaičių ar dienų iki egzamino ar standartizuoto testo, mokantis ir kartojantis rezultatai bus tik geresni. Svarbiausia, išlaikyti sveiką dienos režimą – laiku keltis ir eiti miegoti, valgyti visavertį maistą, daryti trumpas pertraukas.
  2. Testų užduočių lygis – ne pats aukščiausias. Egzaminų ir testų uždaviniai nėra olimpiadiniai, o užduotys orientuotos į pagrindinio lygmens mokinį, todėl jas gali įveikti kiekvienas. Visada tikėkitės geriausio! Svarbu nenusivilti anksčiau laiko – kiekvienas besikartojant išspręstas uždavinys, kad ir kokio dalyko, padidina galimybę išspręsti testą dar geriau.
  3. Svarbu nesiblaškyti ir mokytis tai, ką reikia. Egzaminų ir testų užduotys kartojasi ir yra panašios į tas, kurias siūlo pasiruošimui skirtų leidinių autoriai. Laikas iki egzamino bet kuriuo atveju yra ribotas, tad jėgas ir dėmesį svarbu sutelkti tikslingai.
  4. Paskutinį vakarą vis dėlto palikite poilsiui. Dieną prieš egzaminą galima pasikartoti tai, kas labiausiai rūpi, tačiau vakare pasistenkite nueiti anksti miegoti, prieš miegą atsipalaiduokite, nusiteikite ramiai ir patikėkite – budrus protas iš ryto bus tikrai geresnis draugas.
 
Egzaminams pasiruošti lengvai jums padės šie leidiniai >>
 

Nuotraukos

Komentarai

Atsiliepimų nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė Patvirtinimo kodas: