Komentarai ir atsakomybė

Komentarai

Komentarai – tai komentarai, nuomonės bei kita su komentuojamu objektu susijusi informacija, kurią parašo skaitytojai prie bet kurios knygos ar leidinio, pateiktų tinklalapyje www.pegasas.lt.
www.pegasas.lt komentarų sistema leidžia bet kuriam svetainės lankytojui pateikti savo komentarą apie www.pegasas.lt svetainėje pristatomas knygas ir kitus leidinius.
 
Komentarų rašymas
Pageidaudami pakomentuoti norimą knygą ar kitą leidinį, atsidarę knygos ar leidinio aprašymą, spauskite mygtuką „Komentarai“. Pateksite į pageidaujamo komentuoti leidinio komentarus, kuriuos paliko kiti svetainės lankytojai. Puslapio apačioje rasite tuščius laukelius, kurie yra skirti komentarams pateikti.
 
Pirmasis langelis skirtas įrašyti Jūsų vardui, kuriuo pasivadinęs (-usi) galėsite pateikti savo komentarą. Šiame laukelyje galite įrašyti tiek savo tikrąjį vardą, tiek bet kokį kitokį žodžių ar skaičių junginį.
Antrajame langelyje įrašote savo komentarą.
Pateikę komentarą, kaip to reikalaujama, į trečiąjį langelį užpildote matomą kodą – labai svarbu teisingai suvesti šį kodą, kad komentaras būtų patalpintas. Atlikę visus šiuos veiksmus spaudžiate mygtuką „Komentuoti“.
Išsiųsto komentaro koreguoti ar ištrinti vartotojas negali.
Komentarai rikiuojasi nuo naujausių viršuje, o seniausi pateikiami visų komentarų apačioje.
 
Konfidencialumas
Svetainėje užtikrinamas bet kurio svetainės lankytojo, norinčio palikti komentarą, konfidencialumas, kadangi norint parašyti komentarą, nėra reikalaujama pateikti nei savo tikrąjį vardą, pavardę ar kitą identifikuojančią informaciją.
 
Komentarų cenzūravimas
Visi komentarai, kuriuos parašo skaitytojai iš karto atsiduria puslapiuose.
www.pegasas.lt administracija pasilieka sau teisę pašalinti tokius svetainės lankytojų komentarus, kurie:
- Komentarai su necenzūriniais žodžiai
- Komentarai, reklamuojantys paslaugas, prekes ar interneto svetaines; turintys paraše, tekste įrašytą svetainės adresą, bus nedelsiant trinami.
- Yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu asmeniu.
- Komentarais suponuojamas Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimas.
- Nesusiję su komentuojamu leidiniu.
- Daug kartų kartojamas tas pats tekstas.
- Kitais atvejais.
 
Atsakomybė
www.pegasas.lt administracija niekaip neredaguoja svetainėje pateiktų komentarų turinio ir už jį neatsako.
Už komentarus tiesiogiai bei individualiai atsako juos paskelbę svetainės lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už netinkamą komentarų turinį.
 
Autorinės ir gretutinės teisės
Siųsdami ir skelbdami bet kokio pobūdžio informaciją www.pegasas.lt interneto svetainėje, Jūs suteikiate www.pegasas.lt administracijai autorines, gretutines ir kitokias teises į paskelbtą informaciją. www.pegasas.lt administracija neprivalės atlyginti šios bet kokio pobūdžio informacijos pateikėjui. www.pegasas.lt administracija gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapyje paskelbtą bet kokio pobūdžio informaciją, nurodydama informacijos autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos, paskelbtos www.pegasas.lt puslapyje be www.pegasas.lt administracijos raštiško leidimo.