Jūsų krepšelis 0

Paveikslas - Zita Čepaitė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Paveikslas

Zita Čepaitė

Kaina: 13,65

Išparduota

336 p., kietas virš.
24x15x3 cm
Leidykla: Alma littera, 2015
ISBN 9786090119730
Prekės kodas 9786090119730

Naujausio Zitos Čepaitės romano „Paveikslas“ veiksmas prasideda atmintiną Sausio 13-osios naktį. Visų dėmesys sutelktas į tragiškus įvykius prie televizijos bokšto, o dvi draugės – Vaiva ir Gema – ligoninėje budi prie sunkiai sergančios garsios dailininkės, Vaivos motinos, lovos. Abi merginos įsimylėjusios tą patį vyrą – žurnalistą Hubertą Grosą, atvykusį iš Londono rašyti straipsnių apie įvykius Lietuvoje. Bohemiškoje aplinkoje užaugusi Vaiva pažindina Hubertą su sovietmečio meno elitu. Jauną vyrą nepaprastai domina istorijos, pasakojamos už uždarų durų, – ypač pasakojimai apie stebuklingą Kristaus Širdies paveikslą. Gema irgi laukia Huberto dėmesio, tikisi būti pastebėta ir įvertinta, tačiau neturi nei galimybių kuo nors jį nustebinti, nei vilties nurungti gražuolę draugę. Vis dėlto Gemos troškimai netikėtai ima pildytis ir mergina stačia galva puola į mylimojo glėbį. Tačiau įvykių sūkurys, į kurį ją įtraukia draugystė su Hubertu, atneš ne vien išsvajotą laimę...

Tai knyga apie painius žmonių tarpusavio santykius socialinio virsmo metais, apie prarastus orientyrus, apie netikėtai atsiveriančias tėvų ir senelių paslaptis, keičiančias vaikų ir vaikaičių likimus. Apie kadaise užglaistytus, tačiau permainų metais iš naujo atsivėrusius skaudulius, apie pastangas atrasti kažką, kas pastovu ir tikra greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Tai romanas apie praeitį. Artimą praeitį, kurią dar atsimename.

 

Zita Čepaitė

Filologė, žurnalistė, rašytoja, septynių knygų autorė. Zita Čepaitė dirbo televizijoje, įvairiuose Lietuvos bei Didžiosios Britanijos leidiniuose, ministro patarėja Lietuvoje. Emigravusi į Didžiąją Britaniją ir ten karjerą pradėjusi nuo juodadarbystės, rašytoja sukaupė daug vertingos, įdomios patirties, kuria dalijasi savo knygoje „Emigrantės dienoraštis“.  Autorė taip pat rašo detektyvinius romanus („Londono vėjas“), istorinius romanus („Paveikslas“), kuriuose daugiausia pasakoja apie žmonių tarpusavio santykius ir netikėtai atsiskleidžiančias paslaptis. 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė