Jūsų krepšelis 0

Ilgo gyvenimo paslaptys. Gydymas augalais, namų vaistinėlė, akuprėsūra -  Juozas Vasiliauskas, Audrius Vasiliauskas, Danguolė Vasiliauskienė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

-82%
  Knyga dalyvauja akcijoje

Ilgo gyvenimo paslaptys. Gydymas augalais, namų vaistinėlė, akuprėsūra

Juozas Vasiliauskas, Audrius Vasiliauskas, Danguolė Vasiliauskienė

Kaina: 16,69 Akcija: 3,00 Sutaupote: 13,69 (82%)

Išparduota

520 p., dvispalv., iliustr., kietas virš.
24,7x17,5x3,1 cm
Leidykla: Alma littera, 2011
ISBN 9786090101582
Prekės kodas 9786090101582

Norime būti sveiki. Tačiau užuot pasidomėję tūkstantmečius kaupta patirtimi, dažnai einame lengviausiu keliu – ieškome „veiksmingų vaistų“ ir užsiimame savigyda. O juk be saiko vartojant medikamentus liga gali paūmėti.

Danguolės, Juozo ir Audriaus Vasiliauskų leidinyje „Ilgo gyvenimo paslaptys“  išsamiai supažindiname su akupresūros technika. Tos žinios ypač pravers ir staiga sunegalavus, ir sergant lėtinėmis ligomis, taip pat kai ima mausti širdį, skauda dantį, galvą, skrandį, nugarą, kai prireikia skubiai suteikti pirmąją pagalbą nualpus, dūstant, užspringus, įkandus bitei.

Knygoje rasite patarimų, kaip grūdintis, teisingai maitintis ir mankštintis, išsamios informacijos apie vaistažoles: kaip negalavimus gydyti nuovirais, užpilais, kompresais, kokios žolės tinka vonioms, ką neštis į pirtį ir apskritai kokią pirtį rinktis. Pateikiame žinių apie kraujospūdį, cholesterolį, vitaminus, sultis, mikroelementus, gyvūnų terapiją, Tibeto pieno grybą ir kitus sveikatai naudingus dalykus.

Šis leidinys – tai stalo knyga, būtina kiekvienam, besirūpinančiam savo ir savo artimųjų sveikata.

 

„Šiuolaikinis žmogus nuolat skundžiasi laiko stygiumi, ir būtent dėl to dažnai pamiršta tai, kas svarbiausia – rūpintis savo sveikata. Garsi medikų šeima – Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai knygoje „Ilgo gyvenimo paslaptys“ siūlo įvairius būdus, padedančius išvengti ligų, pataria, kaip tinkamai gydytis joms užpuolus. Mes esame pratę tuoj pat skubėti į vaistinę, vos tik pajaučiame gerklės perštėjimą, tačiau knygos autoriai pataria neskubėti: skyriuje „Ligų profilaktika ir pagalba“ įvairiems negalavimams siūlomi keli gydymosi būdai: pirmiausia – akupresūra (taškinis masažas), tuomet  pateikiami natūralūs augalų receptai, ir galiausiai – homeopatiniai vaistai, kurių pavadinimai taip pat yra nurodyti. Įdomu tai, kad  vaistinius preparatus gerti yra tam tinkamiausias laikas, – galvos skausmą malšinti tinkamiausias metas yra rytas, o pas stomatologą siūloma eiti po pietų – mažiau skaudės nei einant kitu metu. Pasirodo, kiekvienas meridianas („gyvybės kanalas“) turi savo „biologinį laikrodį“ – štai plaučių meridiano laikas yra tarp trečios ir penktos valandos, būtent dėl to tokiu metu dažniausiai vargina kosulys, jei susergam.

Skyriuje „Kasdienė vaistinėlė“ kiekvienas ras naudingų patarimų, ką daryti, kad jaustumės geriau, pateikiami naudingi patarimai, kaip mesti rūkyti, kada rekomenduotina eiti į pirtį, kada ir kaip reikia gerti vandenį. Autoriai pataria: „Jei norite gerti – gerkite vandenį. Jei norite numalšinti alkį – valgykite. Vis dėlto pirmiausia išgerkite vandens, nes gal tai buvo netikras alkio signalas, ypač jeigu esate linkę tukti“ (p. 261). Visų svarbiausiu dalyku autoriai įvardija saiką, kuris svarbus dar nuo antikos laikų: Aristotelis jį įvardijo kaip vieną didžiausių dorybių. Deja, dažnai jį pamirštame, ir pasekmės tampa neišvengiamos: antsvoris – viena mūsų amžiaus problemų. Šioje knygoje randame patarimų, kaip išvengti nutukimo, įvardijami svarbiausi trys dalykai – „noras, pasiryžimas ir valia“ (p. 192). Šis trio, matyt, galėtų mums padėti pasiekti bet kurį tikslą: tiek mesti rūkyti, tiek pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą.

Kartais iš tiesų persistengiame vartodami vaistus, kurių pilnos vaistinės: jų atsiranda vis naujesnių, vis „geresnių“, tačiau dažnai nesusimąstome, kad galime gydytis natūraliais produktais. Kyla klausimas: kam „išradinėti dviratį“, kai jis jau seniai išrastas? Skyriuje „Sveikatai naudingi augalai“ rasite abėcėlės tvarka išvardytus naudingus augalus, aprašymus, kuo jie naudingi, ir mišinių bei nuovirų receptų, kurie  padės nuo įvairių negalavimų.

Šią knygą išties naudinga turėti kiekvienuose namuose tiek jaunesnės, tiek senesnės kartos atstovams. Kiekvienas ras tinkamų patarimų, kaip pašalinti sveikatos sutrikimus: pradedant sausėjančiomis akimis, ir baigiant širdies skausmais. Autoriai, rašydami knygą, rėmėsi net 58 šaltiniais, ir iš tiesų puikiai  ir sistemingai pateikė informaciją, tad, jei dar dvejojate, ką dovanoti Šv. Kalėdų proga, nedelsdami skubėkite į knygyną!

P. S.  Nepamirškite, kad sveikata – didžiausia dovana, kurią galite pasidovanoti sau tik pats.“

 

Lilė Totorytė

 

Juozas Vasiliauskas

Doc. dr Juozas Vasiliauskas – garsus Lietuvos fitoterapeutas, išleidęs knygų apie gydymąsi vaistažolėmis, tarp jų ir didelio pasisekimo sulaukusią „Gamtos vaistinę“.Propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir Rytų mediciną.

Kartu su žmona gyd. Danguole Vasiliauskiene ir sūnumi dr. Audriumi Vasiliausku parašė knygą „Ilgo gyvenimo paslaptys“, kurioje pateikiami kinų medicinoje plačiai taikomi metodai (akupunktūra, akupresūra, įvairūs masažai), siūlomi būdai, kaip apsisaugoti nuo ligos, gausu patarimų, receptų ir informacijos apie įvairias vaistažoles.

Audrius Vasiliauskas

Dr. Audrius Vasiliauskas – gydytojas, medicinos mokslų daktaras, tyrinėjantis augalų naudą gydant skrandžio ligas. Propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir Rytų mediciną.

Kartu su tėvais gyd. Danguole Vasiliauskiene ir doc. dr. Juozu Vasiliausku parašė knygą „Ilgo gyvenimo paslaptys“, kurioje pateikiami kinų medicinoje plačiai taikomi metodai (akupunktūra, akupresūra, įvairūs masažai), siūlomi būdai, kaip apsisaugoti nuo ligos, gausu patarimų, receptų ir informacijos apie įvairias vaistažoles.

Danguolė Vasiliauskienė

Gydytoja Danguolė Vasiliauskienė – viena pirmųjų Lietuvos akupunktūrininkių, šį metodą taikanti beveik 40 metų. Propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir Rytų mediciną.

Kartu su vyru doc. dr. Juozu Vasiliausku ir sūnumi dr. Audriumi Vasiliausku parašė knygą „Ilgo gyvenimo paslaptys“, kurioje pateikiami kinų medicinoje plačiai taikomi metodai (akupunktūra, akupresūra, įvairūs masažai), siūlomi būdai, kaip apsisaugoti nuo ligos, gausu patarimų, receptų ir informacijos apie įvairias vaistažoles.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: