Jūsų krepšelis 0

After. Kai mes pasiklydom I - Anna Todd

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

-50%
  Knyga dalyvauja akcijoje

After. Kai mes pasiklydom I

After We Fell Anna Todd

Kaina: 17,45 Akcija: 8,73 Sutaupote: 8,72 (50%)

Iš anglų k. vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols
448 p., kietas virš.
21,7x15,2x3,3 cm
Leidykla: Baltų lankų leidyba UAB, 2016
ISBN 9789955238898
Prekės kodas 9789955238898

Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete!
Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika. Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo Paramount Pictures.

Tesos ir Hardino meilė visada buvo sudėtinga, tačiau dabar viskas tapo kaip niekad painu. Jų gyvenimas jau nebebus toks pat.

Tesai priėmus svarbiausią gyvenimo sprendimą, viskas pasikeičia. Netikėtai išaiškėjusios paslaptys jųdviejų su Hardinu praeitį paverčia nuolatine abejone, o sunkiai kurtą bendrą ateitį aptraukia migla.


Tesos gyvenimo pamatai po truputį ima klibėti. Viskas yra kitaip, nei ji manė. Mergina nebėra tikra nei dėl šeimos, nei dėl draugų. Hardinas, vienintelis žmogus, kuriuo ji iš tikrųjų turėtų pasitikėti, sužinojęs didžiausią jos paslaptį, tesugeba niršti.


Tačiau Tesa žino: jis ją myli ir padarytų viską, kad ją apsaugotų. Vis dėlto ką nors mylėti ir gebėti meilę išlaikyti – du skirtingi dalykai. Pavydo, nesuvaldomo pykčio ir nuolatinės atgailos verpetas įsuka iki išsekimo. Tokios stiprios meilės, tokios svaiginančios aistros Tesa niekada nėra patyrusi, tačiau ar šie jausmai verti visų kančių? Anksčiau meilės pakako, kad jiedu su Hardinu išliktų kartu.


Jeigu Tesa nuspręs sekti paskui savo svajonę, ar viskas tarp jų bus baigta?

Kai mes pasiklydom I – trečiosios AFTER serijos knygos pirma dalis.

Negalėjau paleisti knygos iš rankų! Visur nešiojausi ją su savimi, kad vos tik gavusi progą galėčiau pasinerti į Hardino ir Tesos istoriją. Prilipau prie jos nuo pirmo puslapio!
Grown Up Fangirl

Būkite pasirengę emocijų sprogimui!
Biblio Belles

Anna Todd

Populiari amerikiečių rašytoja, skaitytojų simpatijas pelniusi keturiomis serijos „After“ knygomis. Savo pašaukimą autorė atrado skaitydama kitų rašytojų istorijas internete ir netrukus pati pradėjo rašyti savo knygą „After“. Anna Todd prisipažįsta nesitikėjusi, kad kas nors skaitys jos istoriją, tačiau vis vien kelis skyrius paskelbė Wattpad platformoje. Ir ne be reikalo – knyga „After. Kai mes susitikom“ sulaukė įspūdingo populiarumo, o visa serija bendrai sulaukė daugiau nei milijardo peržiūrų internete. Knygos leidybos teises įsigijo „Simon & Schuster“ leidykla „Gallery Books“ ir visas keturias knygas, „After. Kai mes susitikom“, „After. Kai mes abejojom“ ir „After. Kai mes pasiklydom“ pirmąją bei antrąją dalį, išleido per vienerių metų laikotarpį.
Niekada nesitikėjusi tokio populiarumo, Anna Todd dabar yra žinoma amerikiečių autorė, o jos knygų serija „After“ yra dažnai lyginama su rašytojos E. L. James „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogija.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: