Jūsų krepšelis 0

Amžinai - Sarah Jio

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Amžinai

Always Sarah Jio

Kaina: 14,39

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Aušra Kaziukonienė
416 p., kietas virš.
21x14,5x3,2 cm
Leidykla: Baltų lankų leidyba UAB, 2017
ISBN 9789955239949
Prekės kodas 9789955239949

Kartu su mylimuoju Rajanu mėgaudamasi romantiška vakariene restorane, Kailė jaučiasi laiminga: sėkminga žurnalistės karjera „Heralds“ leidinyje ir tobulas sužadėtinis gyvenimui suteikė pilnatvės, kurios ji taip ieškojo. Išėjus iš restorano, ji pastebi ant šaligatvio sėdintį benamį, kuriam pasiūlo padavėjos rūpestingai supakuotą torto gabalėlį. Tačiau jų akims susitikus Kailė sustingsta. Ar gali būti, kad barzdotas valkata yra jos pirmoji meilė Keidas?

Kai Kailė sutiko Keidą prieš 10 metų, jų aistra užsiplieskė akimirksniu. Tai buvo žmogus, kurio ji laukė visą gyvenimą ir tikėjo, kad jųdviejų meilė truks amžinai. Bet vieną dieną Keidas dingo, palikęs Kailę sudaužyta širdimi. Kažkada buvęs gražus vyras, dabar ant šaligatvio sėdėjo atmintį praradęs nuvargusio veido šešėlis iš praeities. Kailė nusprendžia padėti buvusiam mylimajam susigrąžinti prarastą gyvenimą ir išsiaiškinti mįslingas Keido nelaimės aplinkybes. Tačiau netrukus ji atsiduria jausmų kryžkelėje tarp meilės Rajanui ir staiga į jos gyvenimą sugrįžusiam Keidui.

„Galinga, skausminga, gražu!“
Open Book Society

Sarah Jio (Sara Džijo, g. 1978) romanai nuolatos patenka į „The New York Times“ ir „USA Today“ perkamiausių knygų sąrašus. Jos knygos populiarios daugiau nei 25 pasaulio šalyse. S. Jio taip pat rašo straipsnius apie sportą ir sveikatą, kurie publikuojami populiariuose žurnaluose „Glamour“, „The New York Times“, „Redbook“, „The Oprah Magazine“, „Real Simple“, „Marie Claire“ ir kituose.

Sarah Jio

Amerikietė žurnalistė, rašytoja, tarptautinių, USA Today ir New York Times bestselerių autorė. Prieš pradėdama rašytojos karjerą, Sarah Jio parašė tūkstančius straipsnių bei blog‘o įrašų tokiems leidiniams kaip Glamour, The Oprah Magazine, Seventeen, Redbook, Fitness ir kitiems, o 2011 metais pasirodęs jos debiutinis romanas „Kovo žibuoklės“ tapo sensacija ir kaip mat užkopė į bestselerių sąrašus. Šis ir kiti žinomi rašytojos romanai, tokie kaip „Paskutinė kamelija“ „Pajūrio trobelė“ „Gegužės pūga“, išversti į dvidešimt keturias kalbas ir tapo tarptautiniais bestseleriais.
Sarah Jio kuria romantiškas, jausmingas, gyvenimiškas istorijas, jos knygų siužetas įtraukiantis, o veikėjai – tikroviški. Sarah Jio knygos patiks visiems, mėgstantiems intriguojančius meilės romanus.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė