Anupro kupros

11,43 €
Loading

•  Detektyvinė mitologinė istorija apie keturiolikmetės mergaitės Miglės ir užkeikto vikingo Anupro pažintį ir nuotykius.

•  Knygos kalba sudaryta tarsi iš trijų sluoksnių : kasdieninė- buitinė, kuria kalba šiuolaikiniai paaugliai; senesnė, kai kur archaiška, kai kalba mitologizuoti ir personifikuoti veikėjai ; ir dar netgi ritminė tarsi laisvai eiliuota , kai leidžiamasi į senus prisiminimus. Knygos pavadinimai išpiešti ženklais – runomis, kurių šifruotė pateikta viršelio lankste.

• Knyga – įtraukiantis detektyvas, kuriame padūkusi mergaitė Miglė pabėga iš namų ir patenka į kitą, paralelinį –  sustojusio laiko pasaulį.

• Knyga gimė klaidžiojant po Anupriškių miškus, kuriuose autoriui ir kilo mintis parašyti ypatingą istoriją.

• Knyga skirta vyresniems vaikams – 9-14 metų.

• Knyga – įtraukiantis detektyvas. Kiekvieną pavadinimą reikia iššifruoti, nes jis parašytas senoviniais ženklais. Tam skirtas ypatingas knygos viršelis, kuris susilanksto kaip dėžutė, o vienas iš atvartų, kuriame atspausdintas runų šifras, gali būti naudojamas kaip knygos skirtukas. Itin tinka dovanoms, skirta vaikams, kurie mėgsta mistines detektyvines istorijas. • Pagrindinė knygos herojė keturiolikmetė Miglė patiria gausybę netikėtų nuotykių ir įspūdžių: susipažįsta su briedžiakurmiažmogiu, užkeiktu vikingu Anupru, išgirsta jo pasakojimus apie lietuvių protėvius niaurus, kitokią Eglės ir Žilvino istoriją bei jos tęsinį, kuriame dalyvauja ir Miglė su savo tėvais.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9789955811589
EAN kodas 9789955811589
SKU 000000000002154434
Puslapių skaičius 176
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2013-01-01
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 21x17x1,4
Leidykla Dominicus Lituanus UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą