Jūsų krepšelis 0

Apie tai kalbasi plaukai - Solveiga Ska Solveiga Ska

Apie tai kalbasi plaukai

Solveiga Ska Solveiga Ska

Kaina: 33,99

Kuriame knygyne yra?

272 p., spalv., iliustr., kietas virš.
28x21,5x2 cm
Leidykla: Asociacija kultūros ornamentai, 2018
ISBN 9786099600901
Prekės kodas 9786099600901

Knyga pasakoja apie kasdienius klientų klausimus grožio salone, kuriems pateikiama visa gausybė naujausios informacijos. Supažindinama su populiariausiomis šiandienos plaukų procedūromis salone: plaukų tiesinimu, priauginimu, gydymu, struktūros atstatymu botoksu ar laminavimu. Skyrius, kaip suprasti, kokį plaukų džiovintuvą įsigyti būtent reikalingą jūsų plaukams ar, kaip išsirinkti plaukų tiesinimo žnyples iš didelės pasiūlos įrankių – leis lengvai apsispręsti kiekvienam. Platus spektras informacijos apie plaukų priežiūros bei formavimo priemones pagal skirtingas plaukų struktūros grupes. Pateikiama informacija apie kenksmingas kosmetinių priemonių sudėtines medžiagas ir apie ekologiškus produktus. Svarbus skyrius ir apie kliento pokalbį su kirpėju bei proginių šukuosenų pasiūla. 
   Intelektinę knygos dalį sudaro žymių žmonių mintys ir citatos bei garsių lietuvių autorių literatūrinės ištraukos, susijusios su plaukais. Pateikiama ir mokslinė plauko analizė bei sudėtis. Kaip plaukas auga, kas yra ph ir kodėl tai svarbu bei nuo ko priklauso mūsų plaukų spalva. Informuojama, kokius tyrimus galima atlikti iš plaukų ir kokios chirurginės plaukų priauginimo operacijos šiandieną atliekamos pasaulyje.
Širdžiai miela staigmena laukia ant knygos galinio viršelio – ten slypi trijų skyrelių vokas, kuris skirtas „Mylimų žmonių (ar augintinių) plaukų sruogoms saugoti“ . O galinio viršelio nugarėlė – pateikia plaukų spalvų paletę blondinėms, kurią prisidėjus prie veido, galima pasirinkti sau tinkantį atspalvį, kurio dažniausiai neįmanoma įvardinti žodžiais.  

   Knyga skirta tiek moterims, tiek vyrams:  nuo pat gimusio kūdikio palukų priežiūros iki paskutinės ištikimiausios jūsų sruogos... tokiu savo eilėraščiu autorė ir pradeda knygą... 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC VCUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO